pravidla pokeru

Pravidla karetní hry Texas Holdem Poker

28. října 2018

Texas Hold’em je nejužívanější ze všech variant pokeru. Všechny velké turnaje se hrají právě tímto způsobem, nejlepší hráči se určují podle toho, jak Hold´em zvládnou. Je to prostě takový Cadillac pokeru!

Pravidla karetní hry Omaha High – Low Poker

28. září 2018

V dnešním článku si představíme obecná pravidla Omaha pokeru. Strategická doporučení jsou mířena na stoly s limitem, avšak jejich pochopení je stejně tak důležité pro všechny další varianty. Podrobnější informace se dozvíte později.

Pravidla karetní hry Omaha Poker

28. srpna 2018

V dnešním článku se dozvíte obecná pravidla Omaha pokeru. Strategická doporučení jsou mířena na stoly s limitem, avšak jejich pochopení je stejně tak důležité pro všechny další varianty.

Pravidla karetní hry Seven Card Stud High – Low Poker

28. června 2018

V dnešním článku představíme obecná pravidla 7 Card Stud Pokeru. Strategická doporučení jsou mířena na stoly s limitem, avšak jejich pochopení je stejně tak důležité pro všechny další varianty. Podrobnější informace o strategii přineseme později.

Pravidla karetní hry Seven Card Stud Poker

20. května 2018

V dnešním článku představíme obecná pravidla 7 Card Stud Pokeru. Strategická doporučení jsou mířena na stoly s limitem, avšak jejich pochopení je stejně tak důležité pro všechny další varianty. Podrobnější informace o strategii a dalších věcech přineseme později.