06. února 2008
Kategorie: Sukničkář

Mile High Club

Pro mnohé lidí už není běžný sex tolik zajímavý. Proto se pokouší najít různá jiná řešení, jak mohou uspokojit své sexuální touhy a potřeby. Takže není žádným překvapením, že pro mnohé se doslova zálibou stalo milování ve vzduchu. Konkrétně ve výšce nad jednou mílí, čili výše než 1600 metrů.

Většinou se vše odehrává na palubě letadla, ale jsou už známy i případy, kdy to spolu pár dělal třeba při skoku volným pádem, což je velmi zajímavá představa. No, a aby toho nebylo málo, tak se tito všichni, kteří si užili sexu výše než je předepsaná výška, mohou zaregistrovat na internetové stránce milehighclub.com a stát se jejími hrdými členy.

Zakladatel Lawrenc Sperry

Za jakéhosi zakladatele sexu v oblacích můžeme uvést muže jménem Lawrence Sperry. V listopadu 1916 začal dávat soukromé lekce letectví slečně Waldo Poks. Jeho žena v té době byla ve Francii. Pár byl vysoko ve vzduchu nad New Yorkem. Tolik po sobě toužili, že Sperry zapnul autopilota a začali se oddávat sexu. Jenže vše nešlo podle plánu, autopilot selhal a letadlo šlo ke dnu. Trosky letadla objevili dva lovci kachen, kteří byli velmi překvapeni svým nálezem. Našli totiž nahý pár. Sperry z toho obviňoval výbuch letadla, ale všem asi bylo jasné, jaké milostné dobrodružství se na palubě odehrálo. Oba byli převezeni do nemocnice. O sedm let později při kreacích nad Anglickým kanálem narazil, jeho stroj vybuchl a první aktér sexu v oblacích zemřel. I když to asi nebyl Lawrencův hlavní cíl, tak právě po něm už jsou sexuální románky ve vzduchu naprosto běžné, on však může být považován za jejich zakladatele.

Jak získat členství v Mile High Clubu?

Být členem spolku Mile High Club není vůbec těžké. Klub už má mnoho členů a pro všechny registrované je to velká čest. A jak na to? Tady je pár rad. Zabukujte si letenku kamkoliv. K odletu se dostavte co nejdřív, abyste si mohli vyhlédnout osobu opačného pohlaví, která taky cestuje sama. Nenápadně si dojednejte, abyste v letadle seděli právě vedle své vyvolené osoby. Nezapomeňte taky na dečku a přikrývku, budou se vám náramně hodit. Vyčkejte, než na palubě začne film, poté se do toho můžete pustit naplno. Ale buďte opatrní, kolem vás jsou totiž lidi. Ještě než sexu podlehnete úplně, ujistěte se, že jste výše než 1600 metrů, ať to může být oficiální. Vše si naplno užijte a nezapomeňte váš příběh zaslat na milehigclub.com do sekce příběhů. A členství je oficiální. Za ten pocit na palubě to určitě stálo. Teď si na stránce můžete číst i příběhy ostatních nebo třeba nakupovat v oficiálním obchodě suvenýry. A členů stále přibývá…

Sex v oblacích

Sexu ve vzduchu už neodolalo hodně lidí. Na muže má vysoká výška prý dobrý vliv a ženám přináší nezvykle velký orgasmus. Zvláště turbulence může být nezapomenutelný erotický zážitek. Nejčastěji se vše odehrává na dálkových letech. Ideální podmínky pro sex na palubě jsou v noci, kdy pasažéři většinou spí. Pár se tedy může vydat na WC a vše si pořádně užít. Někdy se ale taky stane, že po pár vypitých skleničkách alkoholu jsou touhy páru tak velké, že si zasexují přímo na sedadle, pod dečkou, kterou na noc dostávají. A co na to třeba kolemjdoucí letušky?

Sex pasažérů, ale i letušek a pilotů

Na milující se dvojici, ať už na toaletách či přímo na palubě, nikdo z personálu moc nereaguje. Pokud to tedy není tak hlasité, že by rušili ostatní. Mají proto ale i svůj důvod. Sexu na palubě si už mnozí z nich užili také. Mimo letušek také samozřejmě stevardi a dokonce i piloti. Ti přece pilotování na chvíli můžou předat pilotovi druhému. Všichni, na které přijde ta velká touha po milování, se dokáží na pár minut někam ztratit, třeba do zavazadlového prostoru, kde se určitě nejeden sexuální románek odehrál. I když zde, mezi zavazadly, to může být celkem nebezpečné, avšak vzrušující. Personál je ovšem někdy celkem náročný a místo klasického milování ve dvou praktikuje radši „trojku“. Letušky si na uspokojení svých potřeb někdy dokonce vybírají i pasažéry. Takže pokud na někoho přijde chuť ve vzduchu, zas tak velký problém by to být nemusel. Navíc se pak může stát členem Mile High Clubu.

Mile High Club má i své odpůrce

Jak už to ve světě bývá, vše nemůže být jen dobré. Hodně lidí milování v oblacích neschvaluje. Podněty jim k tomu ale dávají samotní aktéři. A to svými hlasitými výkřiky z toalet nebo přímo ze sedadel. Asi nikomu by nebylo dvakrát příjemné (až na nějaké úchyláky) sedět 8000 metrů vysoko nad zemí a přes uličku vidět dva lidi, co to zrovna dělají. Nebo sedět na sedadle, do kterého vám ze zadu stále někdo vráží. Právě za tento případ hrozí dva roky vězení jisté Armandě. Když se jí spolucestující snažila uklidnit, tak našla její hlavu v klíně spolusedícího, kterého v letadle potkala poprvé. Vše dále pokračovalo, marně se pokoušel zasáhnout i personál letadla. Nakonec společně se svým přítelem museli zaplatit vysokou pokutu. Pokud jsou na palubě děti, tak se může jednat o mravní porušování mládeže. Personál letadla má sex na palubě přísně zakázaný. Riskují tím jasný vyhazov. Ale často nic není silnější než touha po milování, která většinou zvítězí. A když se jí to podaří, tak si pořádně užijete a můžete se zapsat do Mile High Club.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: