12. května 2023
Kategorie: Sukničkář

5 nejhorších způsobů, jakými můžete oživit svůj vztah

Po letech ve vztahu se může snadno stát, že vyprchá vášeň a láska. Páry se potom snaží udělat cokoli, aby oživili svůj vztah. Existuje hodně dobrých způsobů, jak to můžete udělat. Bohužel někteří lidé volí také metody, které jejich vztah naopak úplně zničí. Řekneme vám, co byste rozhodně neměli dělat, když vám to doma neklape.

Pauza ve vztahu

Někdo si myslí, že si od sebe s partnerkou odpočine a potom bude všechno dobré. Není to pravda. Samota se vám může začít líbit a k sobě se již nikdy nevrátíte. Anebo potkáte během pauzy někoho jiného a zjistíte, že byste raději byli s jinou ženou. To vám také v manželství nebo partnerství nepomůže.

Dítě jako záplata nefunkčního vztahu

Je to šílené, ale některé páry berou dítě jako šanci na lepší vztah. Je to nesmysl. Dítě všechno ještě zhorší, protože budete oba unavení, vystresovaní a budete se hádat ještě více. Potom tím ale ovlivníte negativně malého člověka, který za nic nemůže.

Švédská trojka

Přivést do postele další osobu je prvním nápadem mnoha párů, kterým to nefunguje. V takovou chvíli je to velká chyba. Jakmile vás partnerka uvidí při sexu s jinou ženou, vaše neshody a hádky to jen posílí. A nakonec se možná rozejdete právě proto, že jste se snažili vztah oživit touto cestou.

Pauza v sexu

Dočasný sexuální půst se může zdát na první pohled jako dobrý nápad. Možná si myslíte, že potom na vás bude mít partnerka mnohem větší chuť. Ve většině případů se nic takového nestane. Jen se více odcizíte a návrat do normálního a funkčního vztahu bude ještě náročnější.

Drahá dovolená

Hodně lidí si myslí, že vyrazí na drahou dovolenou do exotických krajin a všechny jejich problémy zmizí. Stejně tak lidé kupují drahé šperky, boty nebo oděvy. Tyto finanční záplaty vám vydrží jen chvíli a vaše problémy nevyřeší. Ušetřete si peníze, sedněte si s partnerkou a upřímně si promluvte. Budete mít na účtu mnohem víc peněz a na rozdíl od dovolené vám to pomůže.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: