20. prosince 2009
Kategorie: Sukničkář

Sexy holky: Slavná dědička Paris Hilton

„Chci, aby Amerika věděla, že jsem zcela připravena ji vést.“ Tuto větu Paris prohlásila po tom, co její spot použil kandidát na prezidenta USA John McCain. Od toho si odvodila, že vlastně kandiduje na prezidentku také. Pak chtěla natřít Bílý dům na růžovo a vybrat si Rihhanu jako svou viceprezidentku. Není to vtip, jen jeden z mnoha úletů této mladé multimilionářky. O její inteligentnosti se často pochybuje, ale to, že je sexy, jí nikdo neupře. O tom se už určitě přesvědčilo mnoho lidí v jejím „filmu“ One night in Paris…

Slavná dědička

Tato mladá blondýnka, celým jménem Paris Whitney Hilton, se narodila do velmi slavné rodiny. Jako nejstarší ze čtyř sourozenců přišla na svět 17. února 1981 v New Yorku. Její prarodiče jsou zakladateli slavného hotelového impéria Hilton. Jeden z těchto hotelů dokonce leží i v centru Prahy, ovšem za jednu noc si budeme muset sáhnout hluboko do kapsy. Mimochodem Parisin majetek je odhadován mezi 30 – 50 miliony dolarů. Na to, že původní zakladatelé nenechali žádnou závěť a nikomu nic neodkázali, na tom Paris není vůbec zle.

Mediální kariéra Paris Hilton

Paris se na začátku věnovala modelingu, začala s ním už v roce 2000. Později se začla pohybovat na molech v New Yorku, Los Angeles nebo Londýně.

Její hudební kariéra se dá shrnout velmi rychle. 22.8.2006 vydala své album Paris, na kterém pracovala dva roky. Tato deska se sice dostala mezi šest nejprodávanějších, ale ani ne tak kvůli obsahu, ale spíše kvůli zpěvačce samotné. Písnička Stars are blind se sice na chvíli uchytila v hitparádách, avšak album celkově sklidilo dost velký výsměch. V současnosti prý pracuje na další desce, ovšem podle mnohých by si její vydání měla rozmyslet dříve, než už bude pozdě.

Hilton se snažila prosadit i na filmových plátnech. Možná jí znáte z reality show The simple life, kterou sama produkuje. Ze seriálu Veronica Mars nebo možná z filmu Dům voskových figurín. Daleko více jí ale proslavil její pornofilm, který natočila se svým tehdejším přítelem. Tento snímek pronikl na internet v roce 2003. Obvinila z toho právě jejího „spoluherce“ Ricka Salomona a následně z něj dostala 400 tisíc dolarů jako odškodné, ovšem ne soudem. Údajně je věnovala na charitu. Je ale nutné říct, že tento film sklidil daleko největší úspěch.

Paris Hilton aneb reklamní značka

Rok 2004 byl pro ni velmi důležitý. Pustila se do mnoha projektů, které ji do kasičky vynáší denně miliony. Zapojila se do tvorby parfémů Parlux Fragrances, jejichž prodej byl ovšem tak velký, že se později tato značka přejmenovala na Paris Hilton. Také navrhovala kolekce kabelek, bižuterie a dalších věcí, které jsou dnes velmi drahé a známé. Své jméno také propůjčila řetězci diskoték. Tyto kluby, Paris Club’s, najdeme například v New Yoru nebo na Floridě. V tomto roce stihla také vydala svou autobiografickou knížku.

Díky svému vzhledu se dostala i do mnoha reklam a na televizních obrazovkách jí vidíme takřka denně. Propaguje například firmy Iceberg Vodka nebo Tommy Hilfiger.

Parisin osobní život

Se vztahy to má Paris horší, což je šance pro nás. Už třikrát byla zasnoubena, dvakrát dokonce s řeckými boháči. V současnosti se pohybuje po boku kytarista kapely Good Charlotte, s nímž se má údajně opět brát. Stejně jako sebe, občas nezvládá řídit i své auto. Porušila už nejeden zákon a kvůli řízení pod vlivem alkoholu v roce 2007 strávila dva dny za mřížemi.

Paris Hilton sice drží triumf za druhou nejhorší celebritu roku 2006, ale i přesto díky svému jménu a velké kráse má mnoho svých fanoušků a stále dobývá Hollywood.

Zdroj / foto: 6b33.net.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: