PR tipy

Jak vybrat nosič kol na tažné zařízení?

05. listopadu 2022

Nosič kol na tažné zařízení je tou nejlepší investicí pro cyklisty, kteří kromě projížděk v místě bydliště, chtějí občas vyrazit také na druhou stranu republiky, nebo vzít s sebou kola na letní dovolenou. V tomto článku se dozvíte, jak

Jak vybrat vhodný holicí strojek?

11. října 2022

Vybrat holicí strojek se na první pohled může zdát jednoduché. Ve skutečnosti tomu tak ale není, na trhu jsou desítky modelů od různých výrobců, které jsou navíc určeny pro rozdílná využití. Jak tedy při výběru postupovat?

Pivovarský dům v Praze opět funguje a už čepuje i vlastní pivo

27. září 2022

Pražskou restauraci Pivovarský dům v Ječné ulici letos v polovině roku převzala skupina Benedict group. Ta již v roce 2021 zachránila končící Pivovarský klub v Karlíně. Dále funguje i minipivovar, který je součástí prostoru restaurace. Jeho provoz zajišťuje Břevnovský klášterní

Radegast daruje stovky zavlažovacích vaků do „nejsušších“ míst

21. září 2022

Vybraná místa v Česku, které trápí problémy se suchem, získají zdarma od Pivovaru Radegast zavlažovací vaky pro stromy. Radegast vaky pořídil v rámci letošní „vodní kampaně“ s velbloudím průvodem. Prvních 150 zavlažovacích vaků dorazilo do města Rakovník ve Středočeském kraji.

Základní výbava pro začínající arboristy

20. září 2022

Ať už jste zkušený arborista nebo se chcete této kariéře teprve začít věnovat, rozhodně se neobejdete bez základního vybavení k výkonu této práce. Co všechno budete potřebovat a jak vlastně s arboristikou vůbec začít?