10. února 2008
Kategorie: Motorista

Chevrolet Traverse – Odměna pro celou rodinu

Chevrolet sice na autosalonu v Chicagu model Traverse představuje jako absolutní novinku. Přitom první studie Traverse se totiž představila již v roce 2000. Nový Chevrolet přichází s designem, inspirovaným modelem Malibu, který se stal severoamerickým autem roku 2008.

O pohon nového modelu se bude starat nový moderní šestiválec s přímým vstřikováním paliva o objemu 3,6 l. Ten dává výkon 213 kW (286 k) a točivý moment 345 Nm. Výhodou motoru je, že v rozmezí od 2 500 do 6 000 otáček poskytuje minimálně 90 procent točivého momentu.Chevrolet Traverse bude nabízen v provedení s pohonem předních nebo všech čtyř kol.O přenos točivého momentu se pak bude starat automatická převodovka.

Model bude na trh dodáván ve třech stupních výbavy.označení jsou LS, LT a LTZ.Cestující si pak budou moc užívat automatickou klimatizaci, autorádio s CD a MP3 přehrávačem, DVD přehrávač, navigační systém, vyhřívaná přední sedadla nebo parkovací asistent s kamerou, sledující prostor za vozem.

Interiér vozu nabízí podle provedení prostor sedmi nebo osmi cestujícím. V sedmimístném provedení jsou vpředu dvě samostatná sedadla, v druhé řadě je třímístné sedadlo dělené v poměru 60:40 a třetí řadu tvoří dvě samostatná sedadla. U osmimístné verze se mění pouze třetí řada, kde je použita třímístná lavice.

Autor článku je redaktorem serveru Autozone.cz.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: