23. dubna 2020
Kategorie: Sukničkář

Nudíte se doma? Vyzkoušejte japonské erotické online hry

Internet je plný porna, ale poslední dobou také erotických her. Z nějakého důvodu jsou obvykle kreslené a nejčastěji z Koreje nebo z Japonska, jinde ve světě jich vzniká jako šafránu. Právě země vycházejícího slunce je pokládána za ráj pro každého, koho baví animovaný sex.

Japonci dokonce přišli s několika různými styly. U nás v Evropě je nejznámější grafický styl hentai a od něj odvozené erotické hry eroge. Tyhle patří k těm nejzdařilejším:

Maji de Watashini Koi Shinasai!

Ano, ani my si ten název nepamatujeme, proto se hře mimo Japonsko říká „Majikoi!“ Pokud jde o herní princip, jedná se o jednoduchou adventuru, v níž najdete devět postav, vesměs studentů. Pětice děvčat je velmi přátelská, čtyři chlapci jsou pro změnu galantní. Kolik možných kombinací hra nabízí, už necháme na vaší fantazii.

No Last Resort

Hlavní postavou téhle hry je nesmělý klučina v prekérní situaci. Zakoukal se hned do několika dívek, ale tak nějak se mu nedaří proniknout k nim blíže. Proniknout by chtěl i jinak, když už jsme u toho. A právě tady přicházíte na scénu vy, světem protřelí mazáci, kteří mají ubohému hlavnímu hrdinovi (i když hrdina je alespoň na začátku trochu silné slovo) pomoci do srdcí i postelí ženských postav. Ale aby to nebylo tak jednoduché, musíte si na začátku najít novou brigádu, protože z té stávající vás hned v intru vyhodí.

Critical Point

Pozor, na rozdíl od ostatních her je tohle sci-fi. Ne že by v ní nešlo o sex mezi japonskými animovanými postavičkami, ale z řady vystupuje snahou o dodání dalšího rozměru zábavy. A tak jste tentokrát voják a ne nesmělý mladík, který by rád přišel o panenství. Vydáváte se na vesmírnou stanici, na které to z nějakého důvodu v posádce vře. A zjistíte, že je to tím, že nějaká záhadná vesmírná síla nadělala ze všech členek posádky nymfomanky. Takže ze sebe musíte vydat to nejlepší, abyste se postarali o zklidnění napjaté situace.

Pokud by vám tyhle tři tipy nestačily a postavy vám zatím nezačaly splývat, zahrát si můžete například tyhle peprné herní tituly:

  • The Sagara Family
  • Discipline: Record Of A Crusade
  • Nekopara
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: