zábava

Comic-Con Prague slaví 5. narozeniny ve velkém stylu!

22. března 2024

Pražský festival popkultury Comic-Con Prague se rozrůstá a chystá se oslavit své 5. narozeniny ve velkém stylu. Fanoušci se mohou těšit na rozšířené prostory, novou hereckou hvězdu z Terminátora a unikátní čtyřtunovou sochu Všemocného Bowsera z kostek LEGO®.

Originální aktivity pro páry: Co musíte vyzkoušet?

01. června 2022

Partnerský život může přinášet občas takové momenty, kdy budete potřebovat nové aktivity a možností, abyste nespadli do nudného stereotypu. Často je totiž problém v tom, že si neumí páry najít společnou zábavu, která by jim po nějakou dobu vydržela.

Nikdy není pozdě: dělejte v roce 2022, co opravdu chcete

23. prosince 2021

Příchod nového roku vybízí k rekapitulaci uplynulých měsíců. Dosáhli jste, čeho jste chtěli, nebo si váš život posledních 365 dní plynul poklidně, bez výzev a změn? Ať tak, nebo tak, v roce 2022 můžete dosáhnout možného i nemožného, jenom

O Seriálu: Dexter – Seriálový zabiják

05. listopadu 2008

Většina lidí je už zvyklá na typické postavy seriálů – dokonale krásné a skromné děvče, bohatý a arogantní muž, obětavý lékař nebo vlastně cokoli prudce bud černé, nebo bílé. U Dextera se ale připravte na něco úplně jiného.

O filmu: Dark Knight – Temný rytíř

13. října 2008

Joker, Tučňák, Dvě tváře a Hádankář s Icemanem. I takto bychom mohli shrnout seznam nepřátel našeho komiksového hrdiny v jednotlivých dílech, který se zdál být už ukončen. To by ovšem nesmělo být režiséra Christophera Nolana, který tento příběh oživil.

O filmu: 21: Oko Bere

04. července 2008

Shlédl jsem tento film s velkým očekáváním a kladným hodnocením od dalších lidí. Téma filmu je velice zajimavé. Počítání karet v největším zábavním středisku na planetě. Ostatně jen pohledy na celé Las Vegas jsou jistým plusem filmu. Ve filmu

O Seriálu: Californication

24. června 2008

Nudí Vás seriály z lékařského prostředí? Nebaví Vás koukat na kriminálky? Co takhle bohémský spisovatel, který ztratil rodinu a nyní se utápí v kalifornských děvách?

O Seriálu: The 4400

12. května 2008

Čtyři tisíce čtyřista, takto zní název amerického sci-fi seriálu, který se zabývá tématikou ztracených lidí, kteří se nikdy nenašli a kteří se vrátili se schopnostmi, které obyčejným smrtelníkům chybí. Tito lidé jsou posláni z budoucnosti, aby zachránili náš druh