22. března 2024
Kategorie: PR tipy

Comic-Con Prague slaví 5. narozeniny ve velkém stylu!

Pražský festival popkultury Comic-Con Prague se rozrůstá a chystá se oslavit své 5. narozeniny ve velkém stylu. Fanoušci se mohou těšit na rozšířené prostory, novou hereckou hvězdu z Terminátora a unikátní čtyřtunovou sochu Všemocného Bowsera z kostek LEGO®.

Více prostor, více zábavy

Pátý ročník festivalu se uskuteční v prvním dubnovém víkendu (5. – 7. dubna 2024) a poprvé obsadí i hlavní halu A O2 universa. Díky tomu se festival rozroste o celé patro a nabídne přes tisíc metrů atraktivních expozic, další hlavní stage, stovky míst k relaxaci a desítky hodin doprovodného programu.

Hvězda Terminátora a další filmové a seriálové tváře

Mezi hosty festivalu se objeví i Robert Patrick, představitel T-1000 z filmu Terminátor 2: Den zúčtování. Dalšími hvězdami budou Paul McGillion (Dr. Carson Beckett ze Hvězdné brány: Atlantida), Brendan Wayne (Din Djarin v Mandalorianu) a Craig Charles (Červený trpaslík).

Česká spořitelna jako hlavní partner

Hlavním partnerem festivalu se letos stala Česká spořitelna, která pro návštěvníky chystá interaktivní gamingovou zónu a Treasure hunt s lákavými cenami. V zóně si budou moci zahrát nejnovější hry, objevit zajímavosti ze světa herního průmyslu a naučit se, jak zůstat v online světě v bezpečí.

Rozšířená Technologická zóna

Významný růst čeká i Technologickou zónu festivalu, která nabídne ještě nadupanější program. Návštěvníci se mohou těšit na speciální vystoupení Dany Drábové, která propojí informace o jaderné energii s komiksovým světem, a na expozici Armády ČR s vojenskou technikou a hi-tech vybavením.

Promítání, workshopy, soutěže a další

Kromě výše uvedeného Comic-Con Prague nabídne i promítání, workshopy, soutěže, hraní videoher a stolních her a v neposlední řadě několik výstav.

Připomeňte si, jaký byl Comic-Con Prague 2023

Podrobnosti:

  • Datum: 5. – 7. dubna 2024
  • Místo: O2 universum, Praha
  • Web: https://www.comiccon.cz/
  • Vstupenky: https://www.comiccon.cz/tickets
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: