19. dubna 2024
Kategorie: PR tipy

Raiffeisenbank je znovu hrdým sponzorem hokejového mistrovství a mistrem ve fandění!

Po devíti letech se Mistrovství světa v ledním hokeji vrací do České republiky a Raiffeisenbank se opět ujímá role oficiálního sponzora turnaje. V letošním roce ale banka jde ještě dále a stává se také „Hrdým partnerem Mistrů světa ve fandění“.

Tímto krokem Raiffeisenbank chce podpořit nejen hokejové reprezentanty, ale i všechny fanoušky, kteří jsou v Česku právem považováni za jedny z nejlepších na světě. Pro své klienty banka připravila řadu akcí a slev, včetně možnosti vyhrát vstupenky na zápasy, fandící předměty a hokejové kartičky.

Soutěže o vstupenky a fandící předměty

Již v březnu proběhla soutěž o vstupenky s investiční aplikací Raiffeisenbank a v dubnu a květnu banka pokračuje v obdarovávání fanoušků. Noví i stávající klienti, stejně jako široká veřejnost, se mohou zapojit do soutěží a vyhrát:

  • Vstupenky na MS IIHF v ledním hokeji 2024
  • Fandící předměty (dresy, šály, placky)
  • Vlastní hokejovou kartičku
  • Mistrovské slevy v RB Clubu
  • Slevy pro nové klienty

Fanoušci, kteří se teprve chystají stát klienty Raiffeisenbank, si také přijdou na své. Pokud si v období od 2. do 26. května založí v bance nový osobní nebo podnikatelský účet, nebo stavební spoření, získají přístup k Mistrovským slevám v RB Clubu. A pokud stihnou založení do 19. května, můžou se navíc zařadit do slosování o vstupenky na mistrovství.

Hokejové suvenýry hned na pobočce

Noví klienti, kteří si výše uvedené produkty založí na pobočce Raiffeisenbank, si můžou hned na místě setřít výherní los a získat hokejovou šálu, dres nebo placku s designem z kolekce Raiffandíme. Další suvenýry v tomto designu budou k dispozici ve vybraných městech a oficiálních Fanzonách Praha Aréna a Ostrava Aréna.

Raiffeisenbank fandí s Českem!

Stáváme se oficiálním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 s vědomím, že přivítáme nejlepší fanoušky na světě,“ říká Markéta Křížková, expertka marketingové komunikace Raiffeisenbank. „Poslední mistrovství v Česku se konalo v roce 2015 a tehdy se podařilo dosáhnout fantastických návštěvnických rekordů – přes 700 000 diváků celkem a průměrná návštěva na zápas přes 11 000. Jako banka chceme s našimi klienty držet za jeden provaz a fandit českému týmu i všem fanouškům, ať už jsou skalními hokejovými příznivci, nebo je jen chytne atmosféra mistrovství. Hokej je v Česku populární a my u fandění chceme být s co nejvíce našimi klienty.“

Více informací o kampani a soutěžích naleznete na webu Raiffandime.cz.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: