23. listopadu 2008
Kategorie: Zvědavec

Válka Pražské Mafie – 1. díl

V tomhle státě existují lidé nedotknutelní a lidé, kteří si to o sobě pouze myslí. Kočkova rodina jsou ti druzí a zdá se, že se jim to snaží někdo velmi důrazně vysvětlit.

Ve čtvrtek 16.10. lehla popelem část Průmyslového paláce v Holešovicích. Přesně ta část kterou si pronajímá firma Jana Kočky, bratra nedávno zavražděného Václava Kočky. Je patrné, ze pan Bohumír Ďurička, který Václava Kočku zavraždil a kterému policisté nasazují neprůstřelnou vestu, není ten, kdo by se měl začít obávat.

Ačkoliv neznám příčinu požáru, je nad slunce jasné, že někdo se mstí panu Kočkovi na jeho synech a že na to nepoužívá žádné amatéry. Požár zachvátil pouze levou část (oficiálně pravé křídlo) a „zastavil“ se přesně u střední části. Nebylo to potřeba. Věřím tomu, že pokud by si firma Jana Kočky pronajímala i pravou část, shoří i přes veškerou práci hasičů také. Verzi záhadné shodě okolností nepomáhá ani fakt, že bylo těsně před volbami. Nevím jestli věříte na náhody Vy, ale já nechci poznat toho, koho pan Kočka naštval a už vůbec mu nechci přijít do cesty. Není to ani trochu udivující. Kočkovi se cítili mocní a nezranitelní a tak se mohli chovat nepatřičně, ale to už spekuluji. Je pouze smutné, že se tyto války přenesli do veřejných ulic, kde na ně může doplatit kterýkoliv civilista, co půjde jen tak kolem.

Vůbec bych se také nedivil, kdyby šlo o varování panu Paroubkovi, že ačkoliv za ním stojí Kočkovi, neměl by se cítit tak nedostižný. Velice mě pobavilo, když jsem slyšel, že i když se příčina požáru bude vyšetřovat minimálně týden, pan Paroubek věděl naprosto jistě už po dvou hodinách po začátku požáru, že o cizí úmysl rozhodně nejde. Obrázek si udělejte sami.

Autorem článků je Maigi

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: