19. června 2008
Kategorie: Požitkář

Speed Dating aneb Prověřte ji během tří minut

Hledáte přítelkyni? Vyberte si ji za tři minuty z patnácti adeptek….

Už jste potkal tu nepravou?

Už jste někdy šel na rande naslepo, na inzerát nebo prostě jen s holkou, kterou jste potkal někde v klubu a po třech minutách rozhovoru jste zjistil, že to opravdu nebude k tomu? A co pak s ní? Sedíte, koukáte do stolu a modlíte se, ať už je to za vámi. Schůzka skončí a ještě jste ani nedojel domů a už od ní máte tři smsky, jak MOC se jí UŽ TEĎ stýská. Znáte?

Trošku workoholik?

Anebo jiný scénář: Ráno vstanete (dáte si zdravou snídaní – slaninu a bůček), jdete do práce, dvanáct hodin tam sedíte (ano sedíte, nepracujete) den co den se stejnou partou chlápků a poslední holka, kterou jste za posledních pár týdnů potkal, je firemní uklízečka v polovičním invalidním důchodu?

Speed dating

A tak se ptám: Chcete přijít do baru, kde bude sedět vedle sebe patnáct nezadaných holek, které by se chtěli s někým seznámit, tři minuty si s každou promluvit a následně strávit večer s tou, se kterou si nejvíc padnete do oka?

Ano? Tak to mám pro vás dobrou zprávu: „speed dating“ je konečně i v Čechách. Pod názvem Fér rande se skrývají seznamovací večery v Praze a v Plzni, kterých už pár zdárně proběhlo. Nejde o nic míň ani víc než co bylo popsáno v předcházejícím odstavci. Akce se účastní vždy stejný počet žen a mužů (obvykle 15). S každou ženou máte přesně 3 minuty na to, abyste ji trochu víc poznal. Druhá část večera se pak skládá ze zábavného programu, během kterého můžete oslovit tu, která nejvíce oslovila vás.

Co když ne?

Není taky od věci upozornit na fakt, že dokud se s nějakou slečnou „možná tou pravou“ nebudete chtít seznámit, zůstáváte zcela anonymní. Což otevírá další možnost: Možnost útěku, když to nebude náhodou zrovna to, co jste si představovali (což je Pamela v plavkách z pobřežní hlídky)…

A co když jo?

26. června v 18 hodin v restauraci Maranatha v BB Centru Brumlovka v Praze se takový večer koná. Pokud je vám 26 – 38 let, stačí jen vyplnit přihlašovací formulář na výše uvedených www stránkách. A pokud nestíháte termín, nebo jste prostě hrdí Moraváci a nechcete jezdit do Práglu, nezoufejte, určitě budou i další akce. Hodně štěstí!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: