07. února 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Prázdninové dobrodružství na čtyřech kolech: „Prázdniny s Broučkem“ míří do kin

V novince české filmové scény, komedii „Prázdniny s Broučkem“, se diváci mohou těšit na letní dobrodružství, na které se vydává rodina s charizmatickými hlavními představiteli Bárou Polákovou a Lukášem Příkazkým. Jejich společníkem na cestě je karavan pojmenovaný Brouček, dědictví, které jim otevře dveře k nečekaným zážitkům. Přestože je jejich cíl moře, cesta za ním se ukáže plná nečekaných zvratů. K tomuto rodinnému dobrodružství se přidají další herci, mezi nimi Tomáš Jeřábek, Michal Isteník, či oblíbenec Pavel Nový. Film, jehož premiéra je naplánována na 18. dubna 2024, slibuje být oslavou léta, rodiny a humoru.

Výlet za dobrodružstvím v legendárním karavanu

Bára Poláková, ve filmu dobrodružná matka a zapálená food blogerka, a její manžel, ztvárněný Lukášem Příkazkým, se nečekaně ocitají vlastníky starého, ale kouzelného karavanu. Přestože Lukášův postoj k dobrodružství není zpočátku příliš nadšený, společná touha po rodinné harmonii je nakonec přiměje vydat se vstříc dovolené snů. Jejich cesta je plná humoru, malých katastrof a nezapomenutelných okamžiků, které je sblíží více než kdy jindy.

Natáčení mezi krásami České republiky

Scény pro „Prázdniny s Broučkem“ byly zachyceny na idylických místech České republiky, včetně oblasti u řeky Berounky a Kostelních Střímelic. Karavan Brouček, centrální postava celého příběhu, se ukázal být nejen rekvizitou, ale i charakterem s vlastní osobností, což přineslo tvůrcům filmu řadu nečekaných výzev. Produkční tým, v čele s producentem Pavlem Váchou, známým díky úspěšným filmům jako „Párty Hárder“ nebo „Přišla v noci“, tak musel čelit nejen logistickým, ale i „hereckým“ výzvám.

Cíl: Česká rodinná komedie nové generace

Režisér Jiří Matoušek se s „Prázdninami s Broučkem“ pokouší oživit tradici českých rodinných komedií. Jeho ambicí je nabídnout divákům příběh, v němž se může najít každý, a film, ke kterému se budou rádi vracet. Spolupráce s produkční společností Bratři a podpora od Plzeňského kraje a TV Prima, spolu s distribucí od Bontonfilmu, slibuje, že „Prázdniny s Broučkem“ budou jedním z významných filmových zážitků roku.

Talent a kreativita v každém záběru

Film se může pochlubit také významným týmem za kamerou – kameramanem Šimonem Dvořáčkem, skladatelem Petrem Wajsarem a střihačem Alanem Sýsem, jejichž spolupráce zaručuje, že každý záběr bude nejen technicky dokonalý, ale i plný emocí. Výtvarné řešení Zuzany Mazáčové a masky Alžběty Bartošové pak dotvářejí jedinečnou atmosféru tohoto filmového dobrodružství.

S oblibou v rodinných komediích a příbězích plných humoru a tepla „Prázdniny s Broučkem“ slibují být filmem, který zahřeje u srdce a rozveselí i v těch nejchladnějších dnech.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: