07. března 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Neviditelné zlo: Zapomenutý kamarád se vrací s pomstou

Jessica se s rodinou vrací do domu, kde vyrůstala. Vzpomínky na bezstarostné dětství se mísí s tíživým pocitem, že něco není v pořádku. Na půdě objevuje zapomenutou hračku z dětství – plyšového medvídka Chaunceyho. Ten se stává nerozlučným kamarádem Jessiciny malé dcerky Alice. Zpočátku nevinné hry se ale brzy mění v děsivou realitu. Chauncey není obyčejná hračka. Skrývá v sobě temné tajemství a s každým dnem se stává zlověstnějším.

Imaginární kamarád nebo zlovolná entita?

Mnoho kultur vnímá imaginární přátele jako běžnou součást dětství. Jsou to pouhé výplody dětské fantazie, nebo se za nimi skrývá něco děsivějšího? Film Neviditelné zlo otevírá otázku, zda imaginární kamarádi, na které jsme zapomněli, skutečně neexistují a zda se nám v dospělosti nemohou mstít.

Chauncey: Roztomilý medvídek s temnou minulostí

Plyšový medvídek Chauncey, kdysi Jessicino útočiště v dětství, se stává ztělesněním zloby a pomsty. Opuštěný a zapomenutý v temném sklepě se jeho smutek proměnil v nenávist. Alice, nevinná a bezstarostná, se stává jeho obětí. Chauncey ji láká do zlověstných her a pomalu ji izoluje od rodiny.

Neviditelné zlo: Hororové mrazení v zádech

Film Neviditelné zlo slibuje napínavý a děsivý zážitek. Režie se ujal Jeff Wadlow, známý svými horory jako Kick-Ass 2 a Pravda nebo úkol. V hlavních rolích se objeví DeWanda Wise (známá ze seriálu She-Hulk) a Tom Payne (seriál The Walking Dead).

Informace o filmu:

  • Název: Neviditelné zlo (Imaginary)
  • Délka: 104 minut
  • Žánr: Horor
  • Premiéra: 14. března 2024
  • Jazyk: angličtina, české titulky
  • Režie: Jeff Wadlow
  • Hrají: DeWanda Wise, Tom Payne, Veronica Falcon, Betty Buckley, Alix Angelis, Taegan Burns, Dane DiLiegro, Matthew Sato, Pyper Braun a další

Nezapomeňte na svého prvního kamaráda… on si na vás pamatuje!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: