18. února 2022
Kategorie: Geek

Už máte doma Playstation 5? Pro nedočkavce tu mám seznam skvělých her, na které se mohou těšit

Pokud se pohybujete v herním světě, určitě vám neušlo, že Sony mělo problém s dodávkou nových herních konzolí Playstation 5. Kvůli nedostatku čipů se muselo čekat mnohdy i několik měsíců, než se kýžená „hračka“ dostala až k vám domů. Pokud jste měli to štěstí a konzoli již máte doma, můžete si zakoupit spoustu skvělých her.

Neomezujte se pouze na jeden žánr her

Hry si samozřejmě můžete koupit v obchodě, ale také ve specializovaném e-shopu nebo na bazaru. Hráči, kteří mají svůj vlastní PS účet, si hry mohou kupovat přímo do knihovny na svém účtu a zahrát si je, kdykoli budou chtít. PS 5 podporuje HDR technologii, takže obraz bude naprosto ostrý a nic vám nebude bránit hru si vychutnat naplno.

A jaké hry frčí? Rozhodně byste se neměli omezovat pouze na jeden typ her. Někdo miluje střílečky, jiný zase strategie, pro děti je tu mnoho her, při kterých mohou zkoušet své možnosti a zapojit svůj mozek. O to větší budou mít radost, když se jim něco povede. Mezi oblíbené hry pro děti patří například Ratchet and Clank nebo Crash.

Na PS5 si zahrajete hry určené pro nižší verzi

Pokud máte doma spoustu her na Playstation 4, rozhodně nemusíte zoufat, protože si je můžete zahrát také na novější verzi konzole. Budou mít nejen lepší grafiku, ale budou se také rychleji načítat. Na PS5 se vyplatí koupit nejen oblíbené bojové hry, ale také RPG nebo adventury. Navíc si na PS5 zahrajete také se svým kamarádem, ale na online hraní budete potřebovat mít službu Playstation Plus.

Mezi nejvyhledávanější hry pak patří Assassin´s Creed Valhalla, Cyberpunk 2077, sportovní fanoušky nadchne FIFA 2021. Pokud máte rádi střílení a krev, můžete si zakoupit Call Of Duty: Black Ops Cold War, ti, kteří milují rychlá auta, ocení Gran Turismo. Každý si najde svůj oblíbený titul, někteří hráči jsou schopni nahrát i několik tisíc hodin.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: