08. listopadu 2008
Kategorie: PR tipy

Pamatuj si každou Párty s Žiju.cz

Asi každému se čas od času stává, že mu druhý den po pařbě vypadává paměť. Štve tě, že si nemůžeš vzpomenout, kdo tam všechno byl a jak ses skvěle bavil. Pak je tohle minulostí, pokud jsi na Žiju.cz. Všechno z předešlého dne si na Žiju.cz můžeš sepsat a zdokumentovat. Když si na něco nebudeš moct vzpomenout, tak ti to tam dopíšou kámoši.

Pochlub se kámošům!

Ukaž kámošům, jak to žilo na párty, kterou propásli. Jaký roštěnky jsi ulovil na dovče nebo si jen tak ukládej všechny zážitky, který nechceš, aby se ti zkrátka vykouřily z hlavy. Nějak takhle se na Žiju.cz můžeš vyblbnout. Tak proč toho nevyužít, jsme přece chlapi a za život toho prožijeme fakt moc, tak je přeci super si čas od času připomenout ňákou tu vylomeninu. Věř, že až za pár let tyhle akce zkoukneš s dýmkou v puse, tak ti budou praskat stehy na břiše.

Ušetřím čas!

Kdykoliv mi kámoš slíbí, že mi donese fotky na CD, tak si na ně počkám aspoň rok, než si na mě uráčí vzpomenout. Posílat po netu, třeba deseti lidem fotky přes 200MB se mu prej nechce a já se mu popravdě ani nedivím. Co s tím teďka? Stále mu to připomínat nehodlám, mám přece svoji hrdost. Všechno je v klidu, když má profil na Žiju.cz. Pak si fotky prostě stáhnu od něj z profilu nebo je s nim můžu sdílet přímo na webu, pokud se jedná o společný zážitek.

Co ti nabízí?

Fotografie v největším rozlišení na českém trhu bez počtu omezení. Jednoduché nahrávání fotografií a následovně jejich přehrávání ve slideshow, takže si je můžeš prohlížet krásně z kanapíčka s drinkem v ruce. Přehledné a snadné ovládání, zamykání alb, plánovač akcí (výletů, večírků …) a rychlé stáhnutí celé fotogalerie k sobě na harddisk.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: