27. listopadu 2013
Kategorie: PR tipy

Oblečení z kašmíru můžete nosit po většinu roku, nejen v zimě

Když přijde řeč na luxus v šatníku, v mnoha případech se slovo stočí ke kašmíru. Právě kašmírové vlákno patří k nejlepším textiliím, podobně jako hedvábí. Získává se z podsady volně chovaných himalájských koz kašmírových. Přestože má skvělé praktické vlastnosti a dokonale hřeje, samotné oblečení můžete nosit po dlouhou dobu v roce – nejen během nevlídného počasí.

Kašmír vyniká v mnoha směrech. Je příjemný na dotek. Skvěle drží tvar, neničí se a při správné péči vydrží ve stejné kvalitě dlouhé roky. Dokonale vypadá. Okamžitě vás odliší od lidí s obyčejným oblečením. A můžete jej nosit jak během ještě chladného jara, tak během sychravého podzimu nebo třeskuté zimy.

Tepelné vlastnosti kašmíru ovlivňuje počet počet nití v přízi

Jedná se o takzvané ply. V teplejším období je ideální oděv ze dvou ply. na zimu zase kašmírové svetry ze šesti a více vrstev.

Jistě jste někdy viděli člověka, kterým měl na sobě v přetopené kanceláři nebo podobném místě přiléhavý oděv, ve kterém se však cítil příjemně. To je výhoda kašmíru – dá se nosit i přímo na těle. Stejně dobře kašmír poslouží v chladnějším období, kdy jeho skvělé vlastnosti ocení všichni, kteří se chtějí ochránit před zimou.

Oblečení z kašmíru – kde ho koupit?

Na trhu lze dnes narazit na množství padělků nebo různých kombinací kašmíru a jiných látek. Není se čemu divit. Protože je tato luxusní látka tak žádaná, ale kvůli vyšší ceně dostupná především movitějším zákazníkům, vznikají nejrůznější alternativy, které se však originálu nemohou vyrovnat ve vzhledu ani jiných vlastnostech.

Pokud chcete mít jistotu, že nakoupíte oblečení a doplňky vyrobené jen a pouze z kašmírové příze, navštivte přední český e-shop Felipe.cz. Najdete zde nejen tradiční a oblíbené produkty. A pokud chcete potěšit svou partnerku, můžete zvolit jedinou z povolených výjimek – pašmíny jsou vyrobené z kombinace kašmíru a jiné luxusní látky: hedvábí. Provozovatel myslí na všechny zákazníky, výjimkou tak není ani oblečení velikosti XS až XXXL.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: