21. března 2008
Kategorie: Filmmaniak

O filmu: Klik – Život na dálkové ovládání

Jaké by to bylo kdybyste mohli ovládat čas? Vracet se do minulosti, ztlumit štěkání vašeho psa či přeskočit hádky s vaší drahou polovičkou? Myslíte si, že by to bylo vážně tak úžasné?

Klik – Michael a rodina

Michael Newman je šťastný člověk, jenže si to neuvědomuje. Má hezkou manželku, jež ho miluje, dvě děti a starostlivé rodiče. Jenže Mike si toho neváží, zajímá ho především práce a peníze. Myslí si totiž, že když bude mít větší plat a tím pádem i víc peněz jeho rodina se bude mít lépe. A tak Mike místo věnování se rodině, neustále pracuje, aby se zavděčil šéfovi, který by z něj mohl udělat partnera.

Dálkový ovladač

Jednoho večera vyrazí do obchodu hledat univerzální ovladač (Mike si totiž místo přepnutí televize otevře garáž a naopak). Dostane se až do jedné tajemné uličky, kde mu je nabídnut dálkový ovladač nové generace. A protože ještě není schválen dostane ho zadarmo. Jediný háček je v tom, že ho nesmí vrátit.

Život na dálkové ovládání

Když se Mike vrátí domů, zjistí, že ovladačem může zastavit manželku, zrychlit vyvenčení psa a mnoho jiných věcí. A protože ho neustálé hádky s manželkou nudí, přeskočí i je. Problém je v tom, že ovladač si pamatuje všechny věci, jež Mike přeskočil a přeskakuje je neustále. Tak se stane, že Michael přeskočí venčení psa, hádky s manželkou a dokonce i sex. Protože chce přeskočit i dobu, kdy bude povýšen, jeho život se přenese o více než rok dopředu. Jeho manželství začíná krachovat a při dalších přenosech ho opouští manželka a on nepoznává vlastní děti. Díky jeho zálibě v sladkém se z něj také stává hora sádla. Michael se začíná hroutit, dokonce mu umírá i jeho otec a on si na to ani nevzpomíná. Jediná šance jak znovu začít žít, je zbavit se ovladače, to ovšem nejde…

Adam Sandler na dálkové ovládání?

Film doporučuji si pustit, jestliže se chcete pobavit nebo si zkrátit volný čas. Hlavně díky Adamu Sandlerovi, jež hraje hlavní roli Michaela se film stal docela zábavným. Od Kliku nečejte nějaké mimořádné poselství člověku. Dozvíte se pouze že rodina a vaši blízcí, jsou to nejdůležitější co v životě máte. Když se doma budete nudit a nebudete vědět do čeho (nebo do koho) píchnout, určiě si zajděte do půjčovny a vyžádejte si Klik – Život na dálkové ovládání. Pak už jen stačí doufat, že vám přinesou film a ne ovladač…

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: