24. března 2023
Kategorie: Sukničkář

Jak se stát mužem, o kterého stojí ženy?

Dnes se podíváme na pár rad, které z vás udělají lepšího muže, alfa samce, o kterého usilují ženy. Nejde ovšem o rozvinutí ega, ale spíše o tom, být nejlepší verzí sebe samotného, protože jakmile dosáhneme tohoto poznání a úrovně, tak budeme velice žádaným pro ženskou populaci.

Základem je změnit postoj myšlení. Přes noc se nestanete charismatickým mužem, který je na seznamu číslo 1. A taky pokud nejste pevně odhodlaní, dříve nebo později spadnete zpátky na předchozí úroveň. V první řadě každý „alfa samec“, kterého vidíte v novinách nebo televizi, tak mu úspěch nespadl sám do klína, ale za vším je tvrdá práce a ochota dělat něco, co druzí lidé ne.

Žijte momentem okamžiku

Muž žijící naplno přítomným okamžikem bývá nejsilnější. Ptáte se proč? Protože muž, který ví, že zítřek není samozřejmostí, tak jedná tak, že překoná i svůj největší strach, a dělá každou činnost pořádně. Pro plnohodnotný život musíte přijmout nepohodlí a usilovat o celoživotní úsilí, nikoli o jednorázový úspěch. Ne každý právě tohoto statusu dosáhne, jinak bychom viděli kolem sebe samé takové lidi.

Všude na nás číhají nástrahy v podobě porna, alkoholu a dalších závislostí, ale opravdovým krokem vpřed je zbavit se toxických návyků, i za ztrátu „přátel“ (ti opravdoví zůstanou vašimi přáteli i nadále). Pokud máte strach k zásadnímu kroku (opustit vztah, který dlouhodobě nefunguje, práci, která vás nebaví a tak dále), tak si sepište na papír negativa a pozitiva a zjistíte, že to tak hrozné nakonec není.

Buďte sami sebou

Zůstaňte sami sebou za každou cenu. Nenechte ze sebe někdy udělat někoho, kým být nechcete. Ve svém životě mějte cíl, a pokud jej nemáte, přijďte na něj, co nejdříve. Člověk bez cíle je více náchylný na vybočení z cesty a uvíznutí v pasti. Kašlete na to, co si přejí ostatní, ale udělejte to, co považujete za správné.

Další překážkou je soupeřeníostatními. Na to zapomeňte! Jediným soupeřem jste vy samotní. Úspěch se skládá většinou z malých, postupných krůčků než jednorázových velkých změnách. Myslíte, že to je nesmysl? Už někdo vydělal miliony jen tak za den nebo se stal fyzicky zdatným po jednom cvičení? Tak vidíte…Do nejlepší formy se dostanete tak, že budete postupně zlepšovat výkon v práci nebo ve sportu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: