24. srpna 2008
Kategorie: Filmmaniak

O seriálu: HIMYM – How I Met Your Mother

Vcelku nový seriál, který Vás zaručeně zabaví, potěší a zpříjemní i ne nejlepší chvilky. Je jako čokoláda, když zhlédnete jednu část, hned budete chtít vidět i tu další…

How I met your mother x Přátelé

Když Vás bavili Přátelé, tenhle seriál je pro Vás jako stvořený – příběh je totiž tvořený na podobných základech. Partička mladých lidí (architekt Ted, záletník Barney, budoucí právník Marshall, umělkyně a učitelka ve školce Lilly, a v neposlední řadě také veselá televizní reportérka Robin) tráví volný čas v baru, ale i v společném bytě Marshalla, Lilly a Teda, kde se odehrává mnoho veselých momentů a rozhovorů.

Vtip x Romantika

Jak to už v partě mladých lidí bývá, ani tahle se nezaobejde bez lásek, rozchodů a hádek. Hlavním párem jsou Marshall a Lilly, ti sice zažijí i rozchod, ale znovu se dají do kupy a zažijí svatbu svých snů. Po jistém čase se Ted zamiluje do Robin, a později možná i někdo jiný… Barney se sice velice rád seznamuje se ženami, ale jenom na jednu noc. V seriálu si ho zaručeně oblíbíte, hlavně kvůli jeho vtipným a sarkastickým hláškám. Milovníci obleků si v něm taky najdou své.

HIMYM a celebrity

Bylo jenom otázkou času, kdy se v takhle populárním a dobrém seriálu objeví i nějaká celebrita. Jako první to byl Enrique Iglesias, který si zahrál nového přítele Robin a později se nám předvedla i mnohými milována, ale taky nenáviděná Britney Spears. Tentokráte jako sekretářka.

Zatím jen tři série

…ale zaručuji, že když jste někdy řekli, že sledování seriálů je jenom ztráta času, budete toho litovat. Zkuste si zapnout prvních pět dílů a garantuji, že to dorazíte celé. Je to jako závislost, postupem času se hlavní hrdinové stanou i Vašimi přáteli a budete opravdu zklamaní, když zjistíte, že jste u konce třetí série. Avšak nezoufejte, zanedlouho je tady i čtvrtá a předpokládám, že nebude o moc horší jako první tři.

Scénka pro ukázku aneb Barney Stinson

(Barney přichází do baru převlečený za starého dědu, aby mohl sbalit holku, kamarádi ho pozorují.)

Barney: Vy jste Cindy. Ta, která může všechno změnit, nebo stvrdit naši nevyhnutelnou zkázu. Poslouchejte mě, Cindy. Jmenuji se Barney Stinson a jsem na důležité misi z budoucnosti.

Cindy: Z budoucnosti?

Barney: Z budoucnosti, můžu vám to dokázat. Za přesně čtyři vteřiny dá tamta žena facku tomu muži u stolu.

(Robin vrazí facku Tedovi.)

Barney: Za pár minut přijde těmi dveřmi mé mladé já z vaší doby. Cindy, vím, že to zní šíleně, ale abyste zachránila Zemi, musíte se s ním dnes večer vyspat.

Cindy: Cože?

Barney: Vyspěte se dnes s Barney Stinsonem, ať už to bude chtít jakkoli, nebo nepřijde na řešení globálního oteplování, které zachrání lidskou rasu. Nemám čas na vysvětlování, musím zpátky do urychlovače reality, než se uzavře časový vír. Pouze vy nás můžete zachránit, Cindy. Musím vyrazit!

(Za chvíli přichází „mladší“ Barney.)

Cindy: Panebože, vy jste… Panebože! Můžu vám koupit pití?

Barney: Myslím, že mám čas na jeden drink. A 45 minut až hodinu na jiné činnosti.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: