31. května 2021
Kategorie: PR tipy

Zlato? Nejenom za účelem investování lze vřele doporučit!

Nevíte, do čeho investovat v době ekonomické krize? My ano! Investujte do zlata!

Ekonomická krize se nám zřejmě nevyhne. Je to další z negativních důsledků koronavirové pandemie, která už svět stála biliony dolarů. A o další jej připraví inflace, která jen na Spojené státy dle ekonomických prognóz udeří s velkou razancí. Čechy prý částečně ochrání posilující koruna, jež je od začátku pandemie nejsilnější.

Jak se bránit inflaci?

Negativní dopady inflace dokáže zmírnit i vhodné investování. Do takových komodit, které si dlouhodobě udržují svou cenu, nebo do budoucna je možné počítat s jejím navýšením. Do této kategorie patří například nemovitosti. Za deset let investiční byt v Praze bude mít mnohem vyšší cenu, než za jakou ho dnes pořídíte. Problém obzvláště pro drobné investory ovšem bývá výše vstupního kapitálu. Ta v případě investičních nemovitostí dosahuje několika milionů korun.

Zlato pro malé i velké investory

Výhodnější v tomto ohledu je investiční zlato. Cenově dostupnější, skladnější a celkově praktičtější. K tomu skvěle odolávající inflaci a je oproštěné od DPH. Zlato, to však nejsou jen šperky, ale spíše zlaté slitky a mince nejvyšší ryzosti, které jsou k sehnání například ve výjimečném zlatnictví v pražském Obecním domě. Ten provozuje společnost Zlate-mince.cz, renomovaný dodavatel a prodejce investičního zlata světového renomé, který již 18 let zlato prodává malým i korporátním investorům.

Zlato? Správná volba!

Investovat můžete do zlatých slitků, mincí ČNB i numismatiky Pražské mincovny. V nabídce však je i investiční stříbro, platina a paládium. V současné době je ale správná volba právě zlato. To, jak se můžete sami přesvědčit na serveru zlate-mince.cz, momentálně pořídíte za necelých čtyřicet tisíc korun za jednu unci.

Seznamte se s trhem

Ceny tohoto tradičního prodejce doporučujeme porovnat s konkurencí. Do internetového vyhledávače si zadejte pojem investiční zlato a srovnejte nabídky ostatních obchodníků s drahými kovy a provozovateli stránek zlata-mince.cz. Jsme si jisti, že neprohloupíte.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: