07. února 2022
Kategorie: PR tipy

Střelba na střelnici: Valentýnský dárek pro ni i pro vás

Přemýšlíte o skutečně originálním dárku pro svou drahou polovičku k Valentýnu? Možná byste to nečekali, ale střelecký zážitek na střelnici v sobě ukrývá skvělou zábavu nejen pro muže, ale i pro mnohé dívky a dámy. Může to být takový den ve stylu Bonnie a Clyde nebo Mallory a Mickey z filmu Takoví normální zabijáci. Originální, plné napětí a navíc nemusíte nic moc složitého připravovat. Rozhodně je to trefný tip na Valentýnské rande. Střeleckou lekci můžete buď přímo objednat na webu, nebo koupit jako poukaz na střelnici, ten jde pořídit i na poslední chvíli, přijde totiž nejčastěji emailem.

Možností máte hned několik, například střelbu s instruktorem na střelnici Shooting range Prague RANGER, která nabízí dárkové poukazy na kryté vnitřní střelnici v Praze. Takový zážitek se všem chlapům tělem i duší určitě bude líbit a drahým polovičkám jakbysmet. Zároveň na ni mohou také děti od 10 let, takže sebou můžete vzít i své odrůstající ratolesti nebo rovnou celou rodinu.

Pokud upřednostníte venkovní střelnici, můžete se přihlásit na víkendové střelecké akce nedaleko Příbrami, kde se zážitková střelba také provozuje. Rozkládá zhruba 45 minut jízdy autem z Prahy. Na ploše přibližně 70 tisíc metrů čtverečních, tedy jako velký Strahovský stadion, se nacházejí celkem 4 střeliště až 500 m dlouhá.

Zážitková střelba vás nabije pozitivní energií

Jak zážitková střelba vypadá v praxi? Profesionální instruktoři z řad policie a armády vás nejprve provedou úvodní instruktáží, kterou ocení především začátečníci bez zbrojního průkazu. Poté doporučí správný výběr ochranných vest a chráničů zraku i sluchu. Po vlastních střelbách vyhlásí výsledky střelecké soutěže a všem účastníkům odevzdají certifikáty absolvování kurzu.

Střílí se z pestrého arzenálu 25 legendárních zbraní, kterým pochopitelně dominují vojenské zbraně. V nabídce je americká policejní brokovnice, klasický revolver Smith & Wesson, odstřelovací puška Dragunov, pistole Glock a nechybí ani kultovní kalašnikov AK 47.

Vyberte si jednu z pěti variant zážitkové střelby v podobě výhodných střeleckých balíčků a darujte jedinečný Valentýnský dárek. Balíček „Machine“ například zahrnuje kromě útočné pušky AR-15 (M-16) další moderní střelné zbraně. Časová náročnost se pohybuje mezi 2 až 4 hodinami včetně malého občerstvení.

Tento atraktivní valentýnský dárek pořídíte na pragueranger.cz.

Zdroj/foto: RANGE shooting prague

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: