08. července 2022
Kategorie: PR tipy

Kamera na motorku je spolehlivý parťák na víkendové cesty

Pokud jste na výletech na motorce ve svém živlu, určitě chcete mít záznam z cest i na domácím videu. V období, které podobným akcím moc nepřeje, si pak můžete připomenout své zážitky z báječné letní dovolené. Video se může hodit i z jiných důvodů. Pokud totiž dojde na silnici ke kolizi, budete mít v rukou pádný důkaz, který nastíní vyšetřovatelům průběh celé situace. Potvrdit svou výpověď vyšetřovatelům a mít všechny trumfy v rukou. Záznam ve Full HD rozlišení totiž řekne naprosto vše a umožní i velmi detailní zkoumání celého průběhu situace.

Déšť, mráz a prach nebudou mít šanci

Je malá, skladná, a přesto splní veškerá očekávání. Kamera na motorku si poradí s ranními mrazíky, ale nerozhodí ji ani srpnové vedro. Je vodotěsná, nabídne krytí IP67 a hodí se tedy i pro jízdu ve vyšší rychlosti, kdy je zvířený prach. Díky svým kompaktním rozměrům nebude za jízdy nijak překážet ve výhledu. Menu je také kompletně v češtině, takže si nastavíte každý detail podle svých představ a nebudete se zdržovat s anglickým slovníkem v dlaních. Na přehledném displeji vám to zabere maximálně pár okamžiků. Díky GPS modulu budete mít skvělý přehled o vzdálenosti, kterou jste odpoledne ujeli, vytvářet můžete i přehledné statistiky. Díky širokému úhlu záběru budete mít záznam z dění na vozovce, ale i z protilehlého chodníku.

Výhodou je podpora paměťových karet

Velkokapacitní paměťová karta se do podobného zařízení rozhodně hodí. Dlouhé hodiny kvalitního záznamu ve Full HD se jednoduše musí někam uložit. Není právě tohle hezký dárek k narozeninám nebo pod vánoční jedličku? Pořiďte prezent dlouho dopředu, ať pak nesháníte něco na poslední chvíli. Trefte se do vkusu a udělejte opravdovou radost! Více informací o tomto atraktivním doprovodu každého vášnivého motorkáře hledejte na cel-tec.cz!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: