02. března 2020
Kategorie: Hazardér

Staňte se profesionálním hráčem a živte se hraním pokeru!

Českým pokerovým hráčům se ve světě tradičně daří. Jako jeden z prvních se výrazněji prosadil třinecký rodák Martin Staszko, který si v roce 2011 z prestižního hlavního turnaje Světové pokerové série odnesl skoro sto milionů korun. Na Staszkovy úspěchy navázali další čeští hráči, třeba Martin Kabrhel, který přede dvěma lety vyhrál turnaj v Rozvadově se sedmdesáti miliony v banku. Výčet českých úspěchů by mohl pokračovat, ale vás asi příliš nezajímá. Čtete-li tento článek, asi spíš hledáte tipy, jak se můžete mezi profesionály sami zařadit.

Vzhůru do Rozvadova

Když se řekne poker, každému se vybaví legendární město hazardu, nevadské Las Vegas. Ale poker se hraje v celém vyspělém světě a Česká republika rozhodně není výjimkou. Spíše naopak. Kromě známých kasin v Praze, Karlových Varech a dalších velkých městech je důležitá hlavně malá příhraniční obec Rozvadov. Ve vesnici s osmi stovkami obyvatel se v kartách protáčí stovky milionů korun ročně a sjíždějí se do ní hráči světového formátu. Ani vy byste zdejší turnaje neměli vynechávat.

Mezi další lokality, které by kromě Rozvadova a Las Vegas také neměly uniknout pozornosti budoucích profesionálních karbaníků, patří:

  • Paradise Island na Bahamách
  • Los Angeles v Kalifornii
  • Melbourne v Austrálii
  • Barcelona ve Španělsku

Najděte si sponzora

Výhry v turnajích pro profesionály jsou pohádkově vysoké, ale zápisné tomu odpovídá. Na prestižních turnajích může vyšplhat třeba i k deseti milionům korun. Pokud se vám nepodaří získat nějakou divokou kartu, pravděpodobně strávíte dlouhé roky budováním banku na turnajích s menším zápisným i odměnami.

Abyste se téhle řeholi vyhnuli, můžete zkusit přesvědčit některého ze sponzorů, kteří se kolem pokerových turnajů pohybují, že by si měl mezi ostatními vybrat právě vás. Sponzor za hráče obvykle uhradí část zápisného a na oplátku získá podíl na jeho případné výhře. Obvykle jde o oboustranně výhodnou dohodu.

Upozornění: Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: