20. dubna 2020
Kategorie: Hazardér

Sázením na NHL nevyděláte. A co tahle esports?

Kurzové sázení je souboj mezi sázkařem a sázkovou kanceláří, ve kterém má bookmaker téměř vždy navrch. Ať se vám to líbí, nebo ne, lepší informace než sázková kancelář můžete mít tak maximálně u okrajových sportů, tenisových turnajů okresního formátu nebo druhé dorostenecké ligy v házené. Čím známější a prestižnější sport, tím přesněji má bookmaker stanovené kurzy.

Naštěstí na scénu během koronavirové karantény ve velkém vtrhli profesionální hráči a esport. Pro sázkové kanceláře země neprobádaná, na níž se vydaly jen proto, aby měly co nabízet. Bylo by hloupé téhle příležitosti nevyužít v době, kdy prakticky celý vyspělý svět trávil večery u počítače.

Esportovci nejsou sportovci, alespoň zatím

A to je vaše velká výhoda. Jistě, také fotbalisty nebo třeba tenisty bulvár čas od času nachytá se skleničkou v ruce dlouho po trenérem stanovené večerce, ale z desetitisíců profesionálních sportovců jde o jednotlivé hříšníky. A schválně zapátrejte v paměti, kolik alkoholových dýchánků sportovních hvězd jste zaregistrovali třeba za celý loňský rok.

I mezi esportovci jsou profesionálové tělem i duší, ale přeci jen se zatím ještě neočekává, že hvězdy digitálních her budou nějací svatoušci s perfektní životosprávou. A to je dobře pro vás. Zaručená informace o tom, že favorit dnešního turnaje to trošku přehnal s tréninkem a celou noc strávil s joystickem v ruce, by zaručeně zamíchala kurzovými hladinami. Tím spíše, že ve druhé ruce měl skleničku něčeho ostřejšího.

Slídit po informacích se vyplatí

Proniknout k informacím ze zákulisí progamingových týmů je mnohem snazší než u týmů běžných sportů. Už jen proto, že jejich přirozeným prostředím je online svět, v němž padají fyzické hranice. Nemůžete být na dvou tenisových kurtech zároveň, ale se dvěma nebo třeba i pěti profi týmy esportovců virtuálně ano.

Mezi události, které se v rámci esportu vyplatí sledovat, a následně i sázet, patří:

  • Fortnite World Cup
  • League of Legends World Championship
  • BlizzCon
  • International eSports Federation World Championships
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: