27. listopadu 2020
Kategorie: Hazardér

Sázkové burzy: staňte se svým vlastním bookmakerem

Když přijde na kurzové sázení, kurzy jsou to jediné, na čem opravdu záleží. Zkušené sázkaře nezajímá, kdo vyhraje, ale na koho sázkové kanceláře vypsaly nepřiměřeně vysoké kurzy. V kurzech, které neodpovídají realitě, je hodnota. Jedině ty mohou profesionálního sázkaře uživit, fanouškovství musí jít v tomhle ohledu stranou.

Bookmakeři obvykle chyby nedělají

Nevýhodou sázkových kanceláří ovšem je, že bookmakeři dnes už chyby téměř nedělají. A když už ano, většinou jsou tak nepatrné, že je hravě pokryje marže sázkovky. Stejně jako mají profesionální hráči automatizované nástroje na odhalování chybně stanovených kurzů, mají podobné systémy také sázkové kanceláře, které se navíc dodatečně jistí také systematickou kontrolou přijatých sázek.

Sázkové kanceláře vás vydělávat nenechají

Dalším hendikepem profesionálních hráčů jsou limity, které sázkové kanceláře nastavují svým vydělávajícím klientům. Pokud budete příliš dobří, i vy se budete muset brzy potýkat s omezenou maximální výší sázky, nebo budou dokonce vaše tipy podléhat schválení bookmakerem, což pravděpodobně skončí tak, že se výhodný kurz sníží předtím, než si stihnete vsadit.

Profíci se bez sázkové burzy neobejdou

Proto se profesionální hráči dnes neobejdou bez účtu u některé ze sázkových burz. Na nich totiž neplatí žádné limity a provozovatel burzy naopak uživatele, kteří sázejí častěji a větší objemy peněz, zvýhodňuje. Vaše případné výhry jdou z kapes jiných hráčů a burza si jen bere provizi z protočených peněz. Sami si tedy stanovujete kurzy a burza vám pomáhá najít protistranu, tedy někoho, kdo si vsadí proti vám.

V této chvíli existují tyto renomované sázkové burzy:

  • Betfair
  • Matchbook
  • Smarkets
  • Betdaq

Pro české hráče je tu však jeden háček – pokud nemají trvalý pobyt jinde než v České republice, nemohou služeb těchto burz využívat, neboť se na ně vztahuje zákon zakazující využívání zahraničních sázkovek a kasin. Pokud to ovšem s kurzovým sázením myslíte vážně, získat možnost sázet také v zahraničí je pro vás tak jako tak stěžejní.

Zdroj / foto: thesurebettor.com.

Upozornění: Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: