09. září 2022
Kategorie: Sukničkář

Sexy Emily Ratajkowski

Dnes se podíváme na modelku, která má kořeny v Polsku a Velké Británii, ale žije v USA. Řeč je o modelce a herečce Emily Ratajkowski, která si získala lidi svým sex-appealem a smyslem pro módu. Narodila se ve Velké Británii 7. července v roce 1991. Jejím snem bylo se stát herečkou, což se jí postupem času splnilo. Po pár dětských rolí přešla na modeling.

Otevřenost nahotě

Postupem času přišly nabídky odvážnějšího ražení, což Emily nedělalo problém, a díky tomu se dostala do popředí zájmu. Její otevřenost nahotě pramenilo z dřívějších dětských let, kdy pravidelně navštěvovala nuda pláže. Startupem se stala její vystoupení v erotickém časopisu, což ji pomohlo získat roli v hudebním klipu „Blurred Lines“. Zajímavostí je, že již dříve dostala nabídku, ale odmítla, dokud po dlouhém přesvědčování nakonec nesouhlasila.

Díky účasti ve hudebním klipu následoval průlom v její kariéře a přes noc se z ní stala senzace. Následovalo časté focení, úspěch na dráze, přední příčky v žebříčku krásy a módy. Dostávala se na obálky předních světových časopisů, a dokonce se objevila i na velké obrazovce, což bylo jejím snem.

Filmová obsazení

Postupem času se její odvážný styl s kombinací sex-appealu, sexy vzhledu a citem pro módu získal mnoho příznivců na sociálních sítích i mimo ně. Emily se ukázala v různých snímcích. Známou roli si vystřihla ve filmu „Zmizelá“, kde si zahrála milenku Bena Afflecka. Dále se objevila ve snímcích Vincentův svět, We Are Your Friends, Feel Pretty a další.

Po krátké romanci a manželství následuje rozvod

Nedávno vyšlo najevo, že se Emily rozešla se svým ex Sebastian BearMcClard. Byla to její volba, daří se jí dobře, chce se soustředit na výchovu syna a požádat o rozvod. Nedávno se ještě začaly šířit zvěsti, zda je vše v pořádku mezi manželi, protože si někteří všimli, že Emily neměla na fotkách prstýnek a začala posílat, čím dál tím více odvážnější fotky.

Pár byl poprvé spatřen v roce 2018, po chvíli randění vstoupili do manželského svazku a o 3 roky později přivítali na svět syna Sylvestra Apolla.

Zdroj/foto: theviraler.com

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: