23. června 2023
Kategorie: Sukničkář

Vztah na dálku může přežít, když posílíte svůj sexuální život. Jak na to?

Všichni víme, že vztahy na dálku jsou velmi náročné. Je to hlavně tím, že se s partnerkou nevidíte osobně a váš sexuální život se tím rychle ničí. Jakmile ale budete na této stránce svého vztahu aktivně pracovat, můžete si užít i vztah na dálku. Poradíme vám pár metod, jakými můžete posílit své spojení s partnerkou, i když je od vás desítky, stovky nebo tisíce kilometrů daleko.

Erotické zprávy jsou základ

Sexting je první možnost, na kterou nesmíte zapomínat. Erotické zprávy dokáží velmi dobře udržet intimitu ve vztahu a zároveň se u toho nemusíte cítit trapně. Nikdo vás přitom totiž neuvidí. Sex přes video hovor je pro mnoho lidí nepříjemnou záležitostí, ale tímto způsobem můžete krásně začít s posilováním intimity. A postupně se můžete posunout i na další úrovně.

Posílejte si fotky a videa

Až budete připravení, můžete ke zprávám přidat také fotky nebo videa. Uvidíte, že budete oba nadšení. Nemusíte se jednat o nic vulgárního. Dokonce i decentní fotky v sexy prádle od partnerky nebo trochu tajemné fotky od vás můžou být hodně sexy. Díky této metodě si přitáhnete pozornost své partnerky a připomenete jí, na co se může těšit po příjezdu domů. A to samé platí i naopak.

Pravidelná online rande

Vášeň a spojení s partnerkou může rychle vychladnout, když se nebudete pravidelně vídat. A klidně to může být online. Naplánujte si pravidelné schůzky. Můžete se společně dívat na filmy nebo si dát večeři. Možná to na začátku bude trochu zvláštní, ale jde o skvělý způsob, jak udržet zdání běžného vztahu. A budete si moci povídat, jako kdybyste šli na skutečné rande.

Využijte naplno erotické hračky

Nezapomínejte na fyzickou stránku věci. Touha je fyzická věc a musíte ji jednou za čas naplnit. K tomu vám poslouží masturbace nebo erotické hračky. V této oblasti můžete hodně experimentovat, i když spolu nebudete v jedné místnosti. Role můžete hrát i přes online hovor a možná si splníte i fantazie, na které byste při klasickém vztahu nikdy nepomysleli.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: