08. července 2009
Kategorie: Sukničkář

Sexy holky: Nicole Vaidišová – Tenisová kráska

Při jednom utkání v USA, si neznámý mladík donesl na tribunu transparent s nápisem ze stříbrných třpytek: „Nicole, mně je taky šestnáct.“ Na druhé straně bylo jeho telefonní číslo. Nicole Vaidišová mu při střídání stran zavolala. Mladý amík byl zmatený, těžko ze sebe dostával slova. To je jen jeden z příběhů, které na kurtu zažila mladá česká tenistka Nicole Vaidišová.

Nicole si začíná hrát s raketou

Nicole se narodila 23. dubna 1989 v německém Norimberku (to je to město, za které hraje třeba náš bývalý reprezentační kapitán Tomáš Galásek). V Německu žila do šesti let, poté se odstěhovala k nám (ke mě domů bohužel ne), do České Republiky. V šesti letech začala dělat něco, co ji úplně změnilo život. Nicole Vaidišová začala hrát tenis.

Tenistka

Jejím trenérem se stal její nevlastní otec Aleš Kodat. Již v raném mládí byla malá Vaidišová úspěšná. Studentka obchodní akademie se dostala na Floridu, kde měla tu čest zlepšovat se v tenise na vyhlášené akademii Nicka Bollettieriho.

V roce 2003 debutovala na okruhu ITF, kde vyhrála 2 turnaje, v Plzni a Columbusu. Protože se jí dařilo, tak se o rok později ukázala již na turnajích WTA. Na svém třetím turnaji, který se konal v kanadském Vancouveru Nicole porazila všechny soupeřky. Ve věku 15 let, 3 měsíců a 23 dnů se vycházející hvězda stala šestou nejmladší vítězkou turnaje WTA v historii. Téhož roku vyhrála ještě turnaj v Taškentu.

V říjnu 2005 triumfovala během tří týdnů v Soulu, Tokiu i Bangkoku. Při tomto kousku vyhrála celkem 15 utkání v řadě. Poslední turnaj vyhrála Nicole ve Štrasburku. Od té doby sice nevyhrává turnaje, ale na žebříčků většinou stoupá. Určitě by ji pomohlo nějaké to vítězství na jednom z granslamových turnajů, na těch však došla nejdále do semifinále.

Soukromí Vaidišky

Noviny nespekulují jen o tom, jak bude Nicole hrát v příštím zápase. Starají se také o to, s kým to mladá česká tenistka právě táhne. Nicole si však své soukromí chrání, proto jsou vše jen nepodložené spekulace. V poslední době se však zdá, že noviny na jejího přítele kápli. Bulvární deník Aha přišel na to, že to Nicole Vaidišová táhne s českou tenisovou jedničkou Radkem Štěpánkem. Takže chlapy, máme smůlu, alespoň prozatím.

Nicole Vaidišová

Nicole Vaidišová měří 181 centimetrů a má momentálně 63kg (nevážili jsme ji my, takže informace bude určitě chybná). Má dva mladší bratry s typickými českými jmény (Toby a Oliver). Sleduje filmy a také NHL. Ráda čte, jezdí na kole nebo cvičí jógu. Její nejoblíbenější hudba je pop, z kterého miluje především Madonnu.

Za svou prozatímní kariéru si jen na prize money (odměny za turnaje) vydělala přes 2 miliony amerických dolarů! Připočtěte si k tomu smlouvu s výrobcem hodinek CITIZEN ECO-DRIVE a také spolupráci s firmou Reebok a máte tu úspěšnou, hezkou (a hlavně bohatou, bohatou a ještě jednou bohatou) bohatou mladou ženu.

Zdroj / foto: fanpop.com.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: