10. října 2008
Kategorie: Sukničkář

Sexy holky: Agáta Hanychová

90 – 60 – 89. Tato tři čísla symbolizují míry jedné z nejkrásnějších a nejpřitažlivějších Češek současnosti, Agáty Hanychové. Tato sexy modelka, studentka, moderátorka a herečka je v současnosti navíc svobodná. A to jsou určitě velká lákadla pro nejednoho muže mezi námi. Ale pozor, o Agátu je mezi muži hodně velký zájem, není se ovšem čemu divit, tato kráska totiž nabízí mnohé přednosti…

Mezi devíti sourozenci

Malá Agáta se narodila 28. dubna 1985 v našem hlavním městě, kde se vlastně pohybuje dodnes. Má známe rodiče, její otec je reklamní režisér Jiří Hanych a matka Veronika Stropnická, známější jako Žilková, úspěšná herečka současnosti. Její rodiče se ovšem rozvedli a každý si ještě pořídil nebo vyženil děti další. Dva z jejich sourozenců jsou dokonce adoptovaní a konečné číslo bratrů a sester je osm. Baví ji jazyky, a proto studovala tři roky italsko-české gymnázium. Dále se dálkově věnuje studiu fotografování v Opavě.

Hanychová Druhou vicemiss ČR

V roce 2005 se účastnila Miss ČR, kde sklidila velký úspěch. I přes veškeré spekulace okolo protekce se především díky své postavě umístila na třetím místě. Pomohla jí k tomu hlavně výška 177 cm, ideální míry a zajímavý obličej. V tomtéž roce se účastnila i Miss Intercontinental, která se konala v Číně. Zde ale žádný větší úspěch nesklidila, i když podle místních novinářů patřila mezi favoritky.

Playboy Agáta

S její modelingovou kariérou je spojena i další věc, focení. Dva roky bojovala o svůj velký sen, nechat se nafotit do časopisu Playboy. Agátin vysněný honorář se sice pohyboval v milionech korun, ale nakonec přijala nabídku okolo 50–ti tisíc. Tyto erotické fotky, kde nám Agáta nabídla mnoho ze své krásy, se ale rozhodně povedly. Určitě stojí za zhlédnutí a tento hodně čtený nebo spíše prohlížený pánský časopis nemusí této spolupráce ani trošku litovat.

Mediální Hanychová

Mimo již zmiňované práce modelky, kde klidně stihne i pět módních přehlídek týdně, Agáta miluje i focení. Ráda se fotit nechává, často i nechtěně do nejrůznějších bulvárů, ale baví ji i fotografovat. Nicméně studuje na to školu. Fotky ji také částečně živí, paradoxně sama fotí právě do bulváru. Stále více se věnuje i divadlu. Agátu společně se svou matkou můžeme vidět v představení pod názvem Kachna na pomerančích. Objevila se i ve filmu, dokonce ztvárnila hlavní roli snímku Crash Road, což byl ale hodně velký propadák a to je ještě slabé hodnocení. Nyní připravuje česko-americký film The Maria Project, uvidíme, co ten nám přinese. Potkat Agátu můžeme taky často na nejrůznějších akcích a diskotékách, které pravidelně „vymetá“.

Agáta Hanychová a muži

Tohle je hodně diskutované téma, mnohými z nás také hodně sledované. Nejprve Agáta dlouho byla s hokejistou Jiřím Hudlerem, hokejistou Detroitu, ale byl to vztah na dálku. Další vztah ukončil její přítel po Miss kvůli žárlivosti. Nejčastěji jsme ji ale viděli po boku zpěváka Sámera Issy, s nímž se neustále scházeli a rozcházeli a plnili titulní stránky novin. Dnes je nezadaná, což určitě mnozí pánové ocení…

Budoucnost Agáty

Ačkoliv je stále mladá a hodně toho má před sebou, tak o hodně věcech už má jasno. Chtěla by se stále více věnovat focení, nejlépe ve své milované Itálii. K zahození ale určitě není ani její modelingová kariéra a kdo ví, třeba se ještě dočkáme i nějakých dalších erotických fotek?!

Zdroj / foto: listal.com.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: