21. srpna 2020
Kategorie: Hazardér

Sázková kancelář MyBookie vypisuje kurzy na chování žraloků

Některým hráčům víceméně nezáleží na tom, co je konkrétně předmětem sázky. Bohatě jim stačí adrenalin a vzrušení ze samého procesu sázení, a pokud možno také euforie z výhry. Toho využila internetová sázková kancelář MyBookie, která vypisuje sázkové příležitosti na chování devíti velkých žraloků bílých při jejich letní migraci. Sázková kancelář tím jednak buduje svou značku a jednak tak reaguje na úbytek obvyklých sázkových příležitostí v důsledku koronavirové epidemie.

Data přímo od oceánologů

Stejně jako jakákoli jiná sázková kancelář, ani MyBookie nevypisuje kurzy na událost, k níž nemá dostatek informací. Bookmakeři nejprve analyzovali chování těchto konkrétních žraloků i jejich ostatních příbuzných z dat, která jsou k dispozici na otevřené vědecké platformě Oceansearch. Sázkařům pak doporučují, aby udělali totéž. Data z této platformy jsou také využívána k vyhodnocování jednotlivých sázek.

Dostihy uprostřed oceánu

Jednotlivé žraločí sázkové příležitosti připomínají koňské dostihy. Sázkaři mohou tipovat, který ze žraloků uplave největší vzdálenost, který bude nejrychlejší nebo kolik kilometrů uplavou za určité období všichni sledovaní žraloci dohromady. Vědcům se ovšem počínání sázkové kanceláře příliš nelíbí a hrozí, že data o těchto konkrétních žralocích začnou poskytovat až s několikadenním zpožděním, aby sázky přestaly být kvůli dlouhé lhůtě pro vyhodnocení atraktivní.

Netradiční sázky

V dobách, kdy se nekonají divácky zajímavá sportovní utkání, se sázkové kanceláře snaží udržet pozornost hráčů všemi možnými způsoby. Některé turnaje ve stolním tenisu a dalších podobných sportech se konají právě kvůli sportovnímu sázení. Sázkovky také vypisují různé typy společenských sázek nebo třeba sázky na počasí. Ani sázky na chování volně žijících zvířat nejsou úplnou novinkou.

  • Anglická kancelář William Hill připravila ve spolupráci s Britskou ornitologickou společností sázky na migraci sedmnácti kukaček
  • Již neexistující jihoamerická sázková kancelář nabídla v roce 2007 sázky na migraci želv z Kostariky na Galapágy

Zdroj / foto: mybookie.ag.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: