14. května 2020
Kategorie: Hazardér

Kryptoměnové sázkovky a kasina nabízejí mnohem lepší kurzy

Zákaz zahraničních sázkových kanceláří a online kasin byl pro profesionální i amatérské české hráče pohromou. Tuzemské sázkovky si naopak mohly mnout ruce, jejich lobbing jim přihrál desetitisíce zákazníků, kteří by jinak využívali služeb zahraniční konkurence.

A přestože české sázkové kanceláře alespoň zrušily nesmyslné manipulační poplatky, jejich vyrovnaná kurzová hladina se stále pohybuje kolem kurzu 1,85, zatímco špičky v oboru se dostanou i o více než desetinu výše. A to už je pořádný rozdíl.

Jste z Česka? Tak máte smůlu!

Pokud se nicméně chcete u zahraniční kanceláře s lepšími kurzy, a často i s výrazně vyššími bonusy a kvalitnějšími službami přihlásit, máte smůlu. U některých vás zachrání, když doložíte trvalý, nebo alespoň přechodný pobyt v některé z jiných zemí Evropské unie, u většiny ale ani to ne. České hráče prostě neberou, aby se nevystavily možnému postihu ze strany ministerstva financí, které hazard reguluje.

Anonymní kryptoměny = anonymní firmy

Na internetu ale už působí také kasina a sázkovky, které na regulace kašlou, protože se v nich netočí peníze. Tedy alespoň z pohledu zákona, protože kryptoměny nejsou ve většině evropských států, Českou republiku nevyjímaje, zatím považované za peníze. A firmy, které s nimi nakládají, nejsou příliš regulované, zejména pokud oficiálně sídlí třeba na nějakém zapadlém tichomořském ostrově. Pak mohou být za určitých okolností i zcela anonymní.

Na internetu se k sázení běžně používají tyto kryptoměny:

  • Bitcoin
  • Litecoin
  • Ethereum

A také anonymní hráčské účty

Anonymní ale mohou být také hráčské účty, a tak vás nikdo nemůže popotahovat za to, že využíváte služeb takové sázkové kanceláře. Obvykle nedokládáte věk a nepředkládáte ani další údaje k ověření vaší totožnosti, stačí založit účet, vložit danou krytpoměnu a začít sázet. V principu je možné mít u jedné kanceláře stovky účtů najednou nebo si třeba každý týden založit nový. Podstatné ale je, že dostanete výrazně lepší kurzy než u oficiálních českých sázkovek. A kryptoměnová kasina mají také menší marže.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: