30. září 2021
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Rok a půl trvající čekání fanoušků agenta 007 skončilo!

Od původního termínu premiéry, který odsunula pandemie koronaviru, uplynulo více než rok a půl. Teď se ale všichni fanoušci Jamese Bonda konečně dočkali v pořadí již dvacátého pátého filmu. Očekávaný snímek Není čas zemřít si svou slavnostní premiéru odbyl za účasti českých celebrit v pražském kině IMAX na minutu přesně ve stejnou dobu jako v Londýně.

V pořadí již dvacátý pátý film ze série Jamese Bonda s názvem Není čas zemřít, vtrhne do kin 30. září. Mezi prvními ho měli možnost na slavnostní premiéře v pražském kině Cinema City zhlédnout Iva Pazderková, Jakub Kohák, Ondřej Brzobohatý, Nela Boudová, Jan Tuna, Libor Bouček, Jan Maxián, Petra Svoboda, Naomi Adachi, Marta Jandová, Taťana Makarenko, Josef Dostál, David Svoboda, Martin Maxa, Kate Matl, Lukáš Langmajer, Karel Voříšek, Robert Jašków, Vítek Pokorný, Dana Batulková, Michal Dvořák a DJ Lucca, Bára Kodetová a Pavel Šporcl, Václav Kopta s rodinou, Ondřej Ruml nebo třeba Bára Mottlová.

„Těšil jsem se skoro dva roky. Do kina jsem šel ve smokingu a v lakýrkách, rozloučit se s Craigem. Žádný jeho Bond mě nezklamal a ani Není čas zemřít není výjimkou. Skvělá filmařina, akce, jemný humor, ale i melancholie,“ komentoval Jakub Kohák film. To Petra Svoboda musela dokonce sáhnout po kapesníku. „Poslední James Bond mě pohltil, film mě moc bavil a musím říct, že jsem nečekala tolik zvratů a emocí, které mě doslova připoutaly na sedadlo skoro na tři hodiny. A ano, i slza ukápla,“ dodala Svoboda. Herec, hudebník a dabér Jan Maxián dorazil Bonda pořádně prostudovat ještě před tím, než se pustí do dabování tohoto filmu. „Tento díl, coby rozlučkový film Daniela Craiga s Bondem, mě velmi překvapil. Na jednu stranu skoro až nebondovskými filmovými postupy a na druhou stranu překrásnými odkazy na filmy minulé. Velice vydařené. Zanedlouho budeme natáčet ve studiu český dabing k této bondovce, takže už se těším, že se na něj budu moci podívat znovu a o to detailněji,“ upřesnil Maxián.

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jaká je poslední bondovka s Danielem Craigem v hlavní roli, jak ztvárnil padoucha oblíbený Rami Malek, na skvělé akční scény, nádherné ženy, charismatické muže, nejdražší auta a okouzlující Londýn. Zvolit si kromě klasického formátu můžete v Cinema City i formáty 4DX a IMAX.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: