05. července 2008
Kategorie: Požitkář

Zhoubný vliv pánských magazínů

Muži, chcete krásná těla? Chcete, aby vás každá chtěla?… Tak bacha, ať neskončíte v nemocnici…

Problém moderního muže

Z výzkumu prováděného doktorem Davidem Gilesem vyplývá, že muži, kteří pravidelně čtou lifestylové magazíny jim určené, mají sklony k přebírání mužských vzorů, které vídají na ilustračních a reklamních fotografiích a následně se pak snaží vypadat co nejpodobněji. Tento syndrom, kterému je přezdíváno athletica nervosa, je pánskou obdobou anorexie, s tím rozdílem, že se nesnaží dosáhnout dokonalé štíhlosti, ale sexy svalů.

Modelky, žokejové..a možná i VY!

Muži byli v tomto směru dlouhá léta opomíjeni a pozornost na sebe většinou strhávala jen 40ti kilová děvčata, která padala z přehlídkových mol jako zvadlé květinky(popř. 40ti kiloví žokejové, kteří padali z koní). Z průzkumu, který uveřejnila BBC, však jasně vyplývá, že muže zajímá jejich vzhled čím dál více…

Kdo s čím zachází…

Ale jak získat postavu jako ze žurnálu? Bohužel z praxe začíná vyplývat, že ležením na gauči a koukáním na fotbal svaly sami nenarostou, a tak se uchylují, chudáci čtenáři, k braní anabolik a cvičení v posilovně. Takové praktiky pak často vedou k problémům s klouby, pletí ( a make up FAKT není sexy řešení!), potencí a nezřídka i k srdečním příhodám… No není to šílené?

Proto bych ráda za všechny ženy, chtěla apelovat: „Chlapi, neblbněte!“ Nám se líbíte takový, jací jste, v celé vaší kráse!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: