11. listopadu 2022
Kategorie: Hazardér

Rádi hrajete blackjack, ale stále jste nenašli perfektní strategii?

Blackjack patří k zábavným karetním hrám, kde po vlně radosti se může situace rychle otočit, pokud v ní nemáte systém. Od toho jsou tady právě rady a tipy, jak se chovat nebo hrát, abyste z kasina vymáčkli nějaké ty peníze navíc a udělali si hezký večer.

Nezapomeňte ovšem, že i když použijete nějakou z poté rozebíraných strategií, tak je potřeba zachovat chladnou hlavu a držet se nadále systému, jinak hrozí, že znervózníte a prohrajete peníze. Navíc kasino má vždy výhodu na své straně, takže je opravdu důležité zachovat si chladnou hlavu a nadále hrát chytře.

Kromě 3 tipů, které si rozebereme, vás ještě předem upozorníme, co rozhodně nedělat. Prvním pravidlem je, abyste nevypili moc alkoholu, protože drinky zdarma nejsou jen tak obsaženy u stolu. S narůstajícími počty drinků ztrácíme zábrany, a to směřuje k většímu procentu ztráty peněz. To samé platí i u online verze, kdy se snažte zůstat alespoň trochu střízlivý. Jako druhé pravidlo je mít pevně nastavený plán, od kterého neuhnete.

Dejte pozor na základní strategii

Pokud to myslíte vážně s vyděláváním peněz na této hře, tak je potřeba opravdu dbát na základní nezbytnosti. Existuje mnoho literatury nebo návodů na internetu, které si můžete prostudovat. V případě vysokých karet při rozdávání je potřeba přemýšlet, jak je správně rozdělit, abychom navýšili možnost na výhru, ale celkově je potřeba u toho trochu přemýšlet selským rozumem.

Dvojnásobek

Možnost zdvojnásobení je volbou, kterou můžete zdvojnásobit svojí dosavadní sázku a získat jednu kartu, jestliže věříte tomu, že vyhrajete. Tato sázka je výborná zejména tehdy, když máte součet karet 9-11. Někdy je vhodná situace, když máte součet 17 (6+A) proti dealerovým 4-6. I když se to nezdá, tak kolikrát to navyšuje šanci na výhru, protože dealer bude muset tahat minimálně 1 kartu, aby vás přebil, což je malá pravděpodobnost.

Dělení es

Rozdělení dvou es je nezbytné, protože jestli tak neučiníte, tak zaručeně prohrajete. Po rozdělení se rozhodněte pro opětovné tahání karet, což umožňuje velkou šanci na vytáhnutí karty s hodnotou „1““.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům:
Štítky:,