20. prosince 2022
Kategorie: Hazardér

Patříte k vášnivým sázkařům? Tak určitě vyzkoušejte live sázení…

Doba, kdy se lidé scházeli v kamenných pobočkách a diskutovali, radili si mezi sebou, je téměř pryč. Stále čím dál tím více lidé zakládají svůj herní účet, aby mohli sázet právě z pohodlí domova nebo na cestách. Tímto účtem se vyhnete i manipulačního poplatku.

Veškeré diskuze, analýzy tak můžete sdílet s lidmi z celé republiky, a ne pouze v malém okruhu na pobočce a svými přáteli. A to není všechno! Jednou z největších předností je live sázení. Pokud máte čas, sledujete pravidelně určité sporty a soutěže, tak určitě vyzkoušejte. Live sázení má obrovskou výhodu v tom, že daný zápas vidíte a všímáte si chování hráčů nebo týmu. Krom toho, live sázení nabízí rovněž velkou nabídku tipů. Pojďme se podívat na pár rad, na co se soustředit.

Vyberte si soutěž nebo tým/hráče, o kterém máte přehled

Nejprve si vyberte takovou soutěž a poté zápas, ve kterém se orientujete a můžete tak využít své znalosti, co nejvíce, v kombinaci s průběhem zápasu. V současné chvíli si vyberte maximálně 2 zápasy. Sledovat více zápasů najednou není vhodným nápadem už jen pro to, že je všechny nestihnete sledovat. Díky live streamům, které jsou u live sázek si tak můžete pohlídat určité situace.

Je potřeba být ostražitý a přemýšlet, kdy se může stát ve vyhroceném zápase, že někdo může být vyloučený (hokej, fotbal), což má poté obrovský vliv na samotný zápas a můžete zkusit vsadit na obrat třeba nebo další góly. Nebo když zbývají poslední minuty, tak v nastavení padá poměrně mnoho branek, kdy prohrávající tým se snaží vyrovnat a vytvoří si tak nápor, kdy je gól téměř na vlásku. V hokeji můžete v opačném případě vsadit na gól do prázdné branky při hře v šesti.

Buďte ostražití, co se týče psychiky hráčů nebo vlivu počasí

Nejvíce se projeví psychika u tenistů. Pokud si všimnete, že někomu začnou ujíždět nervy, je dobré vsadit proti němu, a to na ztrátu servisu, gamu, setu nebo rovnou celého zápasu, určitě si vyberete. V poslední době se dobře rozjely i bojové sporty, podle pohybu nebo počtu inkasovaných ran můžete zkusit odhadnout vítěze a vsadit tak na něj, i když to bude outsider.

Vedle psychiky se vyplatí vnímat určitě vlivu počasí u závodních sportech, jako je F1, cyklistika nebo v tenise, kdy se zatáhne střecha a podmínky se mění.

Všímejte si maličkostí

Každý sport má svá specifika, některá jsem napsal už výše, ale u některých jsou ta specifika daleko vyšší. U hokeje nebo fotbalu záleží na důležitosti utkání, ale poté, co se zrušilo pravidlo gólu z venku ve fotbale, tak padá více branek, takže zápasy už nejsou tak takticky svázané třeba. U NBA je ke konci zápasu u rozhodnutého stavu poznat, že se brání méně a lze tam vsadit pěkné tipy na další body.

Je toho opravdu hodně, na co sázet. Opravdu ale doporučuji sázet na to, co sledujeme, a čemu rozumíme, a zároveň nesledovat více, jak 2 zápasy najednou.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: