20. října 2023
Kategorie: Sukničkář

O čem muži nejvíce sní v posteli? Nechte se inspirovat populárními fantaziemi

Každý člověk má sexuální fantazie. Někomu se ve vztahu splní, jiní si o nich mohou nechat doopravdy jen zdát. Většinu mužů odrazuje stud nebo společenské normy, aby o nich řekli své partnerce. Mužské fantazie jsou hodně odlišné od ženských fantazií. O čem většinou sní muži? A měli byste sami stejné nebo podobné fantazie?

Muži sní o své partnerce

První, kdo se objeví ve fantazii muže, je většinou jeho partnerka. Jde o věci, které s ní už dělal nebo by dělat chtěl. Ženy si to většinou nemyslí, ale ve skutečnosti jsou partnerky hlavní postavou, která se objevuje ve snech a fantaziích. Jsou jim velmi blízké, a proto se objevují také v jejich fantaziích. Nezáleží na tom, v jaké situaci se nachází.

Sex ve třech a více lidech

Podle výzkumů téměř 90 procent mužů sní o sexu ve třech nebo více osobách. Skupinový sex je pro mnoho mužů velmi přitažlivý a další žena v posteli rozpumpuje krev každému muži. Ve fantazii se většinou nachází jeho partnerka a její nejlepší kamarádka. V případě skupinového sexu jde o kombinaci bisexuální touhy a pozorování dalších lidí.

BDSM, orální nebo anální sex

Ve fantazii se samozřejmě často objevují věci, které partnerka nechce dělat nebo se o ně muž bojí požádat. Většina žen nesouhlasí s análním sexem a mnoho žen nemá v lásce ani orální sex. V případě BDSM technik se většina mužů bojí, že s tím partnerka nebude souhlasit. Anebo je jim trapné ji o to požádat. Ve skutečnosti se není za co stydět, takže se jí klidně zeptejte.

Fantazie o sledování jiných lidí

Nezáleží na tom, jestli jde o sledování partnerky s někým jiným nebo sledování cizích lidí. Každý z nás je trochu voyer. Z tohoto důvodu se v mužské fantazii často nachází také sledování jiných lidí. Podle odborníků se tak muži vyrovnávají se strachem z nevěry. Anebo si zvedají sexuální sebevědomí, protože si mohou na stejném místě představovat i sami sebe.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: