03. listopadu 2023
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Nový horor Eliho Rotha změní pohled na Den díkůvzdání

Eli Roth, režisér známý svými nekompromisními horory, přichází s novým filmem, který změní náš pohled na tradiční svátek Dne díkůvzdání. Očekávaný snímek s názvem Den díkůvzdání, v němž si hlavní roli zahraje Patrik Dempsey, nás zavede do města Plymouth, kde se rozvíjí temný a zlověstný příběh. Tentokrát nečekejte klišé o rodinných večeřích a dobrodiní, Roth přináší nový rozměr tohoto svátku.

Příběh začíná během frenetického Black Friday, který končí tragicky. O rok později, v době, kdy se město připravuje na oslavu Dne díkůvzdání, začne v Plymouthu řádit záhadný vrah. Nejprve to vypadá, že jeho oběti jsou náhodné, ale brzy se ukáže, že každá vražda je součástí pečlivě vypracovaného a temného plánu. Obyvatelé a místní policie jsou postaveni před otázku – podaří se jim odhalit toho, kdo stojí za tímto děsem, nebo se sami stanou součástí jeho makabrózního svátečního rituálu?

Filmový režisér Eli Roth, známý svým kontroverzním přístupem k hororovému žánru, se tentokrát vrací ke svým děsivým kořenům. Za kamerou stál Milan Chadima, český režisér, který spolupracoval na hororové sérii Hostel, kterou Roth částečně natáčel v Praze. Nový film Den díkůvzdání slibuje nejen napínavý zážitek, ale také překvapivý pohled na tradici Dne díkůvzdání, která je v tomto hororovém snímku představena zcela novým, mrazivým způsobem.

Pokud máte odvahu, nechte se vtáhnout do světa temnoty a nečekaných zvratů, které přinese Rothův film. Den díkůvzdání vstoupí do českých kin od 23. listopadu a slibuje divákům nejen strach, ale i intenzivní zážitek, který jim na dlouho utkví v paměti.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: