10. září 2023
Kategorie: PR tipy

Nová řada produktů Cooler Master inspirovaná hrou Street Fighter 6

Společnost Cooler Master, významný lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, právě oznámila partnerství s renomovanou společností CAPCOM. Tato spolupráce má za cíl představit exkluzivní řadu produktů, které jsou inspirovány nejnovějším dílem oblíbené hry Street Fighter 6.

Inspirace novými postavami a ikonickými barvami

Street Fighter 6 se nedávno objevila na herním trhu a Cooler Master se rozhodl přivést tuto hru do světa počítačového hardware. Designéři společnosti Cooler Master se nechali inspirovat novými postavami a barvami v hře a vytvořili řadu periferií, které dokonale odrážejí Street Fighter 6. Tato řada produktů je plná ikonických barev postav a nabízí RGB podsvícení, které posiluje herní zážitek.

Jimmy Sha, CEO Cooler Master, komentuje toto partnerství slovy: „Společnost Cooler Master a Capcom mají téměř stejně bohatou historii, a tak je toto partnerství přirozeným vyústěním. Spojuje nás kombinace talentu, inovací a intenzivního zájmu o komunitu hráčů. S Capcom jsme vytvořili produkty, které odráží srdce a duši hry Street Fighter 6 a nabízí fanouškům jedinečnou příležitost, jak svou lásku ke hře dát najevo ve svém herním doupěti.

Přehled nových produktů od Cooler Masteru z řady Street Fighter 6

Nová řada produktů Cooler Master Street Fighter 6 zahrnuje následující:

  1. Křeslo Caliber X2 SF6 Limited Edition
  2. Headset CH331 SF6 Edition
  3. Klávesnice CK570 SF6 Edition
  4. Chladič Hyper 212 Halo SF6
  5. All in one chlazení MasterLiquid 360L Core SF6
  6. Myš MM310 SF6 Edition
  7. Podložka pod myš MP511 SF6 Edition
  8. Zdroj MWE Gold V2 SF6
  9. Počítačová skříň TD500 Mesh V2 SF6 Edition

Soutěže a dostupnost

Cooler Master plánuje v nadcházejících měsících pořádat různé soutěže, při kterých můžete vyhrát produkty z limitované edice Street Fighter 6. Exkluzivní kolekce bude k dispozici od září tohoto roku.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: