24. listopadu 2022
Kategorie: PR tipy

Dárkové kosmetické sady – přežitek nebo neochvějná klasika?

Zdá se to jako chvilka, co jste si loni lámali hlavu s otázkou: “Jaký dárek by mu udělal radost?” Ať už je za tou otázkou partner, dědeček nebo syn, odpověď není snadné najít. A co takhle vsadit na klasickou kosmetickou taštičku? Říkáte, že to je v dnešní době už přežitek? Nahlédněte pod pokličku toho, co s balíčkem kosmetiky vlastně darujete, a možná se přesvědčíte, že s takový zabaleným pomocníkem nemusíte nikdy šlápnout vedle. 

Dostávají muži rádi kosmetiku?

Nemějte žádné pochyby o tom, že také muži o sebe rádi pečují. I když někdy mohou dárek podrobit neúprosnému hodnotícímu pohledu. Nemějte ale obavy. Výrobci pánské kosmetiky nezapomínají na mužskou praktičnost. Najdete proto i kosmetické dárkové sady pro muže s výrobky, které potřebuje opravdu každý. Třeba sprchový gel, antiperspirant nebo víceúčelový krém na tvář a tělo prostě neurazí žádného muže.

Pokud máte muže, kterému pořizujete dárek, denně na očích, máte naprosto nespornou výhodu. Při výběru můžete jít o krok dál a potěšit ho něčím “ušitým na míru”. Nabídka je v dnešní době velmi pestrá, a proto jistě najdete takový balíček, který bude něčím speciální a trefí se do jeho potřeb. Je hrdý na svoje vousy? Tak mu najděte v repertoáru pánské kosmetiky třeba nějaký vyladění přípravek na plnovous, knír či strniště. Znáte jeho oblíbenou vůni? Pokud ano, není co řešit! Za to dárková balení se šamponem si schovejte pro své nejlepší plešaté kamarády až na někdy jindy. Ke starým profláklým vtípkům se vánoční nostalgická nálada příliš nehodí.

Víc, než je uvnitř…

Mezi nejkrásnější dárky, které můžeme darovat, patří čas. Né nejde zabalit do kosmetické taštičky. Jenže kosmetické produkty se spotřebovávají a docházejí. A když dojdou, tak přijde na řadu shánění nových, trmácení do obchodů nebo proklikávání e-shopů. V tu chvíli dárkovou kosmetickou taštičku jako když najde! Takže když svému manželovi, tátovi nebo třeba i dospívajícímu synovi darujete kosmetickou taštičku s pořádnou zásobou všeho, co potřebuje, šetříte mu jeho drahocenný čas, který může věnovat svým oblíbeným koníčkům nebo také vašim společným zážitkům. A to už je něco, co každý muž dokáže ocenit!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: