01. června 2022
Kategorie: PR tipy

Proč si pořídit hodinky Casio G-Shock?

Značku Casio nereprezentují pouze špičkové kalkulačky. Tradiční japonský výrobce má ve svém portfoliu mnohem více elektronických zařízení a výjimkou nejsou ani hodinky. V roce 1974 vyrukoval s povedeným modelem Casiotron, který lákal na funkci plně automatického kalendáře O devět let později představil prvního zástupce fenomenální řady G-Shock. Ta se těší nesmírné popularitě dodnes, a to nejen díky vynikajícím vlastnostem, ale i nenucené marketingové podpory ze strany světových celebrit. Proč mohou být G-Shocky správnou volbou i pro vás?

Patří k nejodolnějším na trhu

Pokud sháníte pánské hodinky, které s vámi absolvují vše od obchodní schůzky až po drsné dobrodružství v divočině, právě jste je našli. Obecně jsou totiž G-Shocky výrazně odolnější než konkurence – a model DQ-5600 se dokonce zapsal do Guinessovy knihy rekordů, protože nepřestal tikat ani po přejetí náklaďákem.

Kromě nárazuvzdornosti, kterou se chlubí i nejlevnější modely, jsou pověstné spolehlivostí. Což je důvod, proč jsou jako stvořené pro outdoorové nadšence i bezpečnostní složky. Když k tomu přičtete vodotěsnost 200m (20 ATM), s níž si plně vystačíte při rekreačním potápění do cca 50 m, získáte odpověď na otázku, proč na ně nedají dopustit ani instruktoři. Často si je pořizují jako zálohu k potápěčskému počítači.

Můžete si je dovolit

Hodinky Casio G-Shock patří k nejdostupnějším na trhu a nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Stačí nahlédnout do e-shopu Hodinkovna.cz, kde ceny nejlevnějších modelů začínají na částce lehce přes 1500 Kč. A to je velmi férová částka za kvalitně zpracované, robustní, a přitom stylové hodinky, které vám budou dělat společnost celé roky.

Na druhou stranu si přijdou na své i velmi nároční zákazníci, kteří nemají problém tratit desítky tisíc. I v této cenové relaci je v případě G-Shocků z čeho vybírat. Za vůbec nejdražšího zástupce modelové řady pak utratíte v přepočtu přes 1,6 milionu. Jedná se o variantu klasického modelu G-D5000-9JR v provedení z 18karátového zlata.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: