07. dubna 2023
Kategorie: Geek

Nejočekávanější hry roku 2023, na které se můžete těšit již teď!

Každý rok přichází na trh mnoho nových her, na které se může těšit každý geek. Podívejme se na 5 velmi očekávaných her, které se objeví k dispozici v letošním roce. Nezáleží na tom, jestli máte rádi superhrdiny, akční střílečky nebo hry plné záhad a úkolů. Každý si najde svou zamilovanou hru a bude se moci ponořit do nových příběhů a jedinečné grafiky.

Resident Evil 4

Čtvrtý díl oblíbené hry Resident Evil má být k dispozici právě letos. Očekávání jsou veliká. Tento díl by měl být temnější, děsivější a mnohem akčnější. Autoři této kultovní hry se rozhodli pro pár změn a vylepšení. O co se bude jednat a jak to bude fungovat, si musíte vyzkoušet sami.

Final Fantasy VII: Rebirth

V tomto případě se jedná o návrat k 25 let starému příběhu. Zatím není jasné, jak bude tato hra vypadat. Musíme si počkat na to, jestli půjde o openworld, tradiční mapu a vývoj celého příběhu. Rozhodně se jedná o jednu z velmi očekávaných her letošního roku.

Spider-Man 2

Na všechny fanoušky superhrdinů čeká příchod pokračování Spider-Mana. Těšit se můžete na Petera Parkera a Milese Moralese na straně dobra a Venoma s lovcem Kravenem na straně zla. Autoři jistě změní město, aby nevypadalo stejně. A slibují také lepší souboje i dokonalý pocit při houpání na pavučinách.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Tato hra zatím nemá oficiální název, ale patří k nejočekávanějším titulům roku 2023. Podle autorů předvede interaktivnější prostředí, rozsáhlé dungeony a obrovské množství hádanek. Od prvního dílu této hry již uplynulo pět let, takže druhý díl slibuje neuvěřitelný příběh i provedení.

Diablo IV

Tohle je jednoznačně jedna z nejslavnějších her u nás. A letos se můžete těšit na čtvrtý díl. Temná atmosféra, obrovské množství krve a openworld slibuje skvělý zážitek ze hry. Jedinečné postavy nečekejte, ale budete si je moci upravit podle svých představ, což se hodně hráčům bude líbit.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: