17. srpna 2020
Kategorie: PR tipy

Masturbátor jako pomůcka moderního muže

Máte rádi sex, ale partnerka zrovna není po ruce? Nebo žádnou nemáte? Nevadí. Nahradí ji umělá vagína i masturbátor. Ať již vibrační, nebo diskrétní. Jakému dát přednost? Poradíme vám!

Masturbace je stará jako lidstvo samo. Techniky, jimiž si navozujeme veskrze libé pocity, se však mění. Zatímco naši předkové byli nuceni zaměstnávat své ruce, dnes jsme o poznání dál. Potěšení nám navozují sofistikované erotické pomůcky, například tzv. masturbátory. Respektive tomu tak může být.

Vibrační masturbátory

Za vyzkoušení rozhodně stojí například vibrační masturbátory. Ty masturbaci povyšují na nový level. Na e-shopu sexio.cz, který se na pomůcky pro sex specializuje, je například k sehnání naprosto jedinečný vibrační vibrátor s vyhříváním. Ano, je to tak. Vibrační masturbátor to nejcitlivější mužské místo příjemně rozvibruje a zahřeje zároveň. Jinými slovy s ním zažijete stejné pocity jako při žhavém sexu.

Masturbujte diskrétně

Velké oblibě se těší i diskrétní masturbátory. Na těch na první pohled nepoznáte, že se jedná o erotickou pomůcku. Nic vám tedy nebrání hrdě si ji vystavit třeba na nočním stolku. A nebudete se červenat, pokud vám na ni narazí partnerka. Diskrétní masturbátor totiž zvládá anální i vaginální sex stejně jako hluboké kouření. Toto honítko zkrátka navozuje téměř totožné pocity.

I umělá vagína dokáže divy

Požitky ze sexu však dokáží skvěle zprostředkovat i umělé vagíny. Z materiálů v mnoha ohledech se podobajících lidské pokožce, což je zárukou vysoké autentičnosti prožitku. Ten je zaručen i díky několika rychlostem sání, které si na regulačním ventilu můžete nastavit, popřípadě je během hrátek měnit.

Masturbátor na cesty

Pokud sháníte opravdu malou erotickou pomůcku, která vám zpříjemní dovolenou, nebo služební cestu, zaměřte svou pozornost na malý neboli cestovní masturbátor. Ten totiž bývá ve tvaru diskrétního vajíčka, které se vám vejde i do kapsy kalhot.

Už víte, jaký model zvolit? Co takhle je vyzkoušet všechny!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: