05. dubna 2022
Kategorie: PR tipy

Do Turecka za novými vlasy aneb Jak probíhá transplantace vlasů?

Nedávné psychologické průzkumy prokázaly, že spousta žen vnímá muže bez vlasů jako atraktivnější a inteligentnější než ty s bujnou hřívou. A to není vše – „plešouni“ dokonce vzbuzují větší důvěru a údajně se obecně mají lépe než „vlasáči“. Pokud vás nic z toho nepřesvědčilo, abyste se s padáním vlasů smířili, nebo z toho dokonce začali mít radost, určitě vás bude zajímat, jak nepříjemnou situaci zvrátit. Říká vám něco transplantace vlasů?

Transplantovat se dá leccos. Tým zkušených zdravotníků si poradí se srdcem, ledvinami, játry, plícemi, slinivkou břišní, a dokonce i s dělohou. Výčet orgánů či jejich částí je samozřejmě o něco delší, my se však zaměříme na vlasy – protože právě jejich transplantace není vůbec žádná věda.

Celebrity, které se s plešatěním nesmířili

Na nastřelených vlasech je nejlepší, že vydrží prakticky do konce života. Proč? Jednoduše proto, že na ně nemají vliv faktory, které způsobují plešatění. Své o tom vědí mnohé celebrity. Mezi nejznámější známé osobnosti, jež nemohly vydržet pohled do zrcadla a rozhodly se pro transplantaci, patří například John Travolta, Elton John, Nicolas Cage a Kevin Costner. Nové vlasy si neodepírají ani sportovci v čele s fotbalistou Waynem Rooneyem. Z těch našich podlehl vábení husté kštice Tomáš Ujfaluši.

Proč si vlasy nechat transplantovat právě v Turecku?

Cena transplantace vlasů bohužel není zrovna příznivá. V České republice se běžně pohybuje kolem 150-250 tis. Kč (podle množství transplantovaných štěpů). Díky mnohem větší míře konkurence lze v Turecku výrazně ušetřit – v závislosti na použité metodě můžete za zákrok zaplatit zhruba 2-3 tisíce eur.

Transplantace vlasů krok po kroku

Transplantace vlasů je poměrně banální zákrok. Prvním krokem je bezplatná konzultace, v rámci které se probírají detaily o zákroku, respektive o tom, jak probíhá transplantace vlasů. Domluvit si ji můžete na newhair.cz, a to v Praze či Brně. Pokud to máte do těchto měst daleko, odborníci z NewHair moc rádi dorazí na konzultaci přímo za vámi do kteréhokoliv města v České republice.

O tom, zda je zákrok proveditelný, se dozvíte do tří dnů (lékaři posoudí stav vašich vlasů na základě zaslaných fotografií).

Následuje cenová nabídka, výběr několika variant transplantovaných štěpů a podpis podrobné smlouvy.

Samotný zákrok se obvykle domlouvá v termínu do šesti týdnů od konzultace. Společnost NewHair je však velmi flexibilní a nabízí svým klientům možnost odjet do Turecka již během pár dní od konzultace. Po příletu do Istanbulu se vás ujme český delegát, který vás dopraví do hotelu a vyřídí veškeré formality. Zájemci se samozřejmě mohou pokochat krásami města.

Návrat domů vás čeká po kontrole a sundání obvazů (standardně den po zákroku).

Jaký look si zvolíte, je na vás. Ale i ty nastřelené vlasy si nakonec můžete kdykoliv oholit, tak proč se jim bránit?

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: