09. června 2023
Kategorie: Hazardér

Las Vegas: město, které změnilo svět hazardu

Lidé ho milují nebo nenávidí. Las Vegas má hodně bohatou a divokou historii, na kterou hodně lidí zapomíná. Pro milovníky hazardních her a zábavy představuje vše, co byste si mohli přát. Návštěvníky okouzlí jedinečné budovy, obrovská kasina a miliony světel. Uměle vytvořené město se stalo rájem hazardu, hříchu i splněných přání.

První město Spojených států s hazardem

Las Vegas je dnes největší americké město, které vzniklo uměle po roce 1900 a nyní tam žije přes 2 miliony lidí. Většina z nás si to neuvědomuje, ale právě Nevada (domov Las Vegas) byla prvním americkým státem, která povolila hazardní hry. V posledních letech se sice snaží nalákat také rodiny s dětmi a zbavit se své nechvalné pověsti.

Pravdou ale zůstává, že téměř 90 procent jedinců, kteří se vydají do Las Vegas na dovolenou, skončí v kasinu. Kasina najdete na každém kroku, protože se jich tu nachází téměř 100 a hazard tomuto město vynáší neuvěřitelné dvě miliardy dolarů ročně. To ale neznamená, že Las Vegas nabízí jen hazard, kasina a herny. Svým návštěvníkům totiž nabízí mnohem více.

Město plné fantazie a snů

Jestli chcete na chvíli utéct od reality a ztratit se v ruchu velkoměsta, Las Vegas je ideálním místem. Nikde jinde na světě neuvidíte Eiffelovu věž, mrakodrapy z New Yorku, Tutanchamonovu hrobku nebo pirátský ostrov pokladů na jednom místě. Každý den můžete jít na jedinečné koncerty a vystoupení umělců. A najdete zde také obrovské množství luxusních restaurací.

Zábava, která nikdy nespí

Všichni, kdo se chtějí bavit, odreagovat a uniknout realitě, jezdí do Las Vegas. Nezáleží na tom, jestli chcete strávit většinu času v kasinu u rulety nebo hraním pokeru. V každém případě zde zapomenete na svůj běžný život a užijete si hvězdy světového kalibru. Pravidelně se zde konají představení Cirque du Soleil a vystupují zde největší popové hvězdy.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: