27. června 2023
Kategorie: PR tipy

Kryštof Bartoš dostal hlavní roli ve videoklipu populární kapely UDG: Chce vypadnout Někam ven!

V květnu minulého roku se Labskoústecká rocková skupina rozhodla vydat své šesté studiové album s názvem „Přístav“, kterého křest se konal ve vyprodaném Fóru Karlín. Po vydání nového alba se UDG vydali na turné po republice, kde většina koncertů byla buď úplně vyprodaná nebo téměř vyprodaná. Nedávno představili nový videoklip k skladbě „Někam ven“, která je úvodní písní z jejich posledního alba a ve videoklipu si zahrál herec Kryštof Bartoš.

Kryštof Bartoš se proslavil rolí v seriálu „Devadesátky“ a nedávno se objevil jako moderátor na hudebních cenách Anděl. Sám se označuje za velkého hudebního fanouška a v minulosti měl amatérskou kapelu, ačkoliv neumí moc zpívat. Když se skupina UDG rozhodla spolupracovat s hercem, kontaktují Kryštofa Bartoše, který okamžitě přijal nabízenou roli. Tomáš Vohradský, člen skupiny, popisuje herce jako sympaťáka a profesionála a věří, že jejich spolupráce nekončí pouze tímto projektem.

Píseň „Někam ven“ je velmi nápaditá a text refrénu vyjadřuje touhu všech z nás občas vypadnout někam ven, nechat za sebou všechny starosti a nikdy se nevrátit, tak trochu vypnout ze světa. UDG k albu „Přístav“ vydali celkem čtyři videoklipy, a videoklip k písni „Někam ven“ je posledním z této kolekce, kterou skupina slíbila fanouškům již dříve. Petr Vrzák, zpěvák skupiny, říká, že s uzavřením této kolekce videoklipů také uzavírají kapitolu alba „Přístav“ a začnou se věnovat nové tvorbě.

Skupina UDG je nadšená z alba „Přístav“ a tvrdí, že na něm pilně pracovali s cílem zachovat autenticitu. Fanoušci to podle nich vnímají a během koncertních křtů, které se konaly po celé republice, přišlo velké množství lidí. Saxofonista a zpěvák Adam Kupera se ohlíží za posledním albem s radostí.

Kromě plánů na novou tvorbu se skupina UDG chystá také vydat živé album z jejich výročního koncertu ve Fóru Karlín. Navíc se těší na nabité koncertní léto plné festivalů a samostatných letních vystoupení. „Open air sezóna už se rozběhla a my si ji plně užíváme, a to ještě budeme dělat dlouho. Máme před sebou spoustu slavností a festivalů, stejně jako několik samostatných letních koncertů,“ doplňuje kytarista Bobo.

Takže, UDG se těší na další úspěchy a novou tvorbu po vydání alba „Přístav“. S jejich chytlavými písněmi a energickými vystoupeními si získali velkou popularitu mezi fanoušky. S hercem Kryštofem Bartošem na palubě a novým videoklipem k písni „Někam ven“ ukazují svou kreativitu a odhodlání přinášet kvalitní hudbu. Budeme se těšit na další kapitoly jejich hudebního putování a na jejich živá vystoupení, která nás čekají v blízké budoucnosti.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: