21. listopadu 2021
Kategorie: PR tipy

Existují investice, které zachraňují životní prostřední? Ano, zelené dluhopisy

Mnoha lidem leží na srdci zdraví naší planety. Ze všech stran jsme obklopeni informacemi o tom, jak ubývá lesů a živočišných druhů. Také se často hovoří o odpadu, který kontaminuje životní prostředí. Čím více je na světě lidí, tím více odpadu se produkuje. Některý odpad se daří recyklovat, ale většina odpadu se stává velkou přítěží pro životní prostředí. Pokud chcete podpořit ekologickou likvidaci odpadu, nabízí se vám možnost investice do zelených dluhopisů.

Jak zelené dluhopisy fungují?

Zelené dluhopisy mají za cíl podpořit ekologické zpracování odpadu. Tyto dluhopisy jsou populární po celém světě a emitují se dokonce i v České republice, kde je můžete získat od společnosti UNIPRO Capital a.s. Stará se o likvidaci velmi problematického odpadu, zejména plastů a pneumatik. Co se s tímto odpadem vlastně děje? Společnost využívá technologií, která prostřednictvím pyrolýzy přemění pneumatiky na cenné suroviny, které se prodávají a dále využívají, odpad tak v podstatě dostane další využití. Za rok společnost zpracuje až 16 tisíc tun pneumatik, které se promění na olej, plyn a uhlík.

Tato investice je schválená Českou národní bankou a je zcela bezpečná. Na trhu důležité suroviny chybí a proč by se kvůli nim měla drancovat příroda, když je lze získat z odpadu, kterého je nadbytek. Cenné suroviny jsou prodávány do různých průmyslů a tím vzniká zisk. Zelené dluhopisy mají vysoké zhodnocení a sice až 9,5 % za rok. Pokud jste doposud nevěděli, jak investovat peníze tak, aby to mělo smysl, touto investicí podpoříte obnovitelné zdroje a navíc zajistíte, aby se váš kapitál zhodnocoval.

Navštivte webové stránky společnosti www.uniprocapital.cz, naleznete zde užitečné informace a také formulář, skrze který můžete společnost kontaktovat. Ona vám poskytne cenné informace a detailně s vámi probere celou investici. Vy si stanovíte její výši a po uhrazení investice dostanete zelený dluhopis. Ten vám bude vydělávat peníze, které si můžete vybírat buď jednou za měsíc nebo za půl roku. Jelikož se jedná o investici na 2 roky, po uplynutí této doby získáte své peníze zpět.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: