21. října 2021
Kategorie: PR tipy

Trust uvádí na trh profesionální streamovací mikrofon GXT 255+ ONYX

Svět gamingu a streamingu získal v posledním desetiletí nový rozměr. Z hraní on-line se stala společenská záležitost, i když spolu hráči většinou nesdílejí společný fyzický prostor, ale jen ten virtuální. Mezi standardní herní příslušenství se tak dostaly i herní mikrofony, které zachycují a přenášejí bezchybně jakoukoliv hráčskou verbální reakci a stávají se tak spojnicí hráčů napříč virtuálním světem. Trust již nabízí celou řadu prověřených herních mikrofonů. Nově přichází s modelem Trust GXT 255+ ONYX, jenž kombinuje všechny důležité vlastnosti herních a streamingových mikrofonů od kvality zvuku až po pevné a stabilní uchycení.

Kvalita zvuku na prvním místě

Trust GXT 255+ ONYX spadá do rodiny kondenzátorových mikrofonů. Charakteristika jeho zachycení zvuku v prostoru je všesměrová, a tak mu žádné dění v okolí připojeného počítače neunikne. Mikrofon věrně zachytí zvuk ve frekvenčním rozsahu 30 až 18 000 Hz a s nezkreslenou hlasitostí až 130 dB. Díky odpruženému držáku (pavouk), pop filtru a stabilnímu ramenu nebude zvuk znehodnocen žádnými nežádoucími ruchy. Přímo do mikrofonu je možné zapojit sluchátka s odposlechem a pomocí otočného tlačítka zvolit míru vstupního signálu (gain).

Praktičnost a stylový design

Stojan mikrofonu je možné jednoduše ze strany připevnit na jakoukoliv desku stolu nebo, pokud mají hráči i profesionální streamerské ambice, jej lze namontovat na závit klasického mikrofonního stojanu. Připojovací USB kabel má délku 180 cm, a tak pohodlně vystačí v jakékoliv velikosti herního prostoru. S váhou těla mikrofonu 400 g a rozměry 80 x 980 x 70 mm je ale dokonale praktický a v herním prostoru i přes svou kvalitu subtilní. Atmosféru mikrofon GXT 255+ ONYX dokresluje také LED podsvícením za pop filtrem, u kterého je možné nastavit šest různých barev. V případě vypnutí mikrofonu se LED podsvícení zbarví do červena, což v každém momentu viditelně signalizuje dočasné vypnutí přenosu.

Mikrofon Trust GXT 255+ ONYX je kompatibilní s platformami Windows, MacOS, Linux a Chrome OS. Na českém trhu je nově v prodeji za 4 999 Kč.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: