29. dubna 2024
Kategorie: PR tipy

Den KADEN 2024: Sběratelé modelů aut a traktorů, zbystřete!

Společnost KADEN, tradiční český výrobce kovových modelů aut a traktorů, zve všechny fanoušky motorsportu a sběratelů na třetí ročník dne otevřených dveří s názvem Den KADEN 2024, který se uskuteční 15. června 2024 v Novém Hrádku.

Speciální model pro Den KADEN 2024 – už jen do zítra!

Akce je skvělou příležitostí k prohlídce výrobního závodu, setkání s členy týmu KADEN a pořízení jedinečných modelů, které jinde nenajdete. Jen pro tuto příležitost byl vyroben exkluzivní model tahače TATRA v dekoraci Den KADEN 2024. Model je perfektním doplňkem do sbírky každého fanouška KADEN a zároveň skvělou investiční příležitostí. Model je k dispozici k předobjednávce, už jen do 30. dubna 2024.

Den otevřených dveří pro všechny

I přes to, že Den KADEN 2024 je zaměřen především na členy Klubu KADEN, srdečně zveme i všechny ostatní fanoušky modelů a sběratele. Prohlídky výrobního závodu KADEN s průvodcem je nutné si předem rezervovat na emailu kaden@kaden.cz. Vstupné na akci je 300 Kč a zahrnuje mimo jiné prohlídku výroby a možnost nákupu modelů a dílů. Ať už jste sběratelem, fanouškem motorsportu nebo jen hledáte zábavný den pro celou rodinu, Den KADEN 2024 je pro vás to pravé.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: