28. října 2017
Kategorie: PR tipy

Kam za nejlepším fotbalem? Víme to!

Pánové, také jste fotbalovými fanoušky? Jestliže ano, je dobré zapomenout na sledování zápasů jenom v televizi. Dnes není problém vyrazit na stadion svého oblíbeného klubu, abyste ho viděli živě. Pokud váháte, kam vyrazit, dáme vám několik tipů na ten nejlepší fotbal v Evropě. Možností je celá řada.

Španělsko

Země, která je fotbalem skutečně vyhlášená. A to především pro několik známých týmů, které patří mezi evropskou špičku. Jaký je náš tip, se kterým zaručeně nešlápnete vedle? Rozhodně je to Barcelona, která své zápasy hraje na stadionu Camp Nou, který je unikátní i svou kapacitou. Vejde se na něho necelých 100 000 diváků. O dokonalou atmosféru je tedy postaráno. Zvláště, když zvolíte zápas s některým ze soupeřů, jako:

  • Sporting Lisabon
  • Atlético Madrid
  • Sevilla

Pokud bychom v této zemi měli ještě zůstat, nesmíme zapomenout na jednoho z největších rivalů výše zmíněného týmu. Jeho trenérem je Zinedine Zidane a své zápasy hraje na stadionu Santiago Bernabeu. Fotbaloví fanoušci již vědí, že máme na mysli Real Madrid. I ten je naším jasným tipem pro toho, kdo chce na vlastní oči vidět nejlepší fotbal. Konkrétně potom přímo ve Španělsku.

Anglie

I ta patří mezi země, které jsou na tom fotbalově velice dobře. I zde vám dáme na výběr hned z několika možností, které vás jako fanouška zaručeně nezklamou. O jaké se jedná? Vyrazte třeba na Manechester United, stejně jak můžete vyrazit na zápas týmu Arsenal, stejně jako lze vidět i slavnou Chelsea.

Německo

Hledáte zemi, která bude přece jenom blíže? Potom se nebojte vyrazit do Německa, které vás fotbalovými výkony také nezklame. Jenom je třeba vyrazit na ten správný tým. Jaký to podle nás je? Představíme hned dva. Tím prvním je velmi známý Bayern Mnichov, a tím druhým Borussia Dortmund. Oba dva patří mezi místní klubovou špičku, která se dokáže velmi dobře měřit i s řadou jiných evropských týmů.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: